pirmdiena, 2015. gada 6. jūlijs

Sestais jūlijs

Sveiciens lietainajā pirmdienas dienā! Lietus un atvaļinājums arī patiesībā nav slikta kombinācija, pēc rīta cēliena pustukšā pludmalē (ūdens gan bija vēl silts), dievinu tieši tādu pludmali, pēcpusdienā varu netraucēti nodoties tamborēšanai.
 
 
Pēdējo nedēļu laikā ir pabūts gandrīz visos man pa ceļam esošajos veikalos tambordiegu meklējumos, šķiet pamazām tuvojos eksperta titulam, ha, ha... patiesībā ir ļoti jauka sajūta, doties uz veikalu ar konkrētu vēlmi - tambordiegi, saulespuķu krāsās, noteikti ar vairāku vienas krāsas toņu izvēli, diega rupjumam vairs nav nozīmes, jo kaste neviļus ir piepirkusies pilna ar dažāda pavediena rupjuma un groduma diegiem, un krāsas!!! Saliekot dažādo ražotāju diegus vienuviet, izveidojas lieliska krāsu palete. Un atritinot manu šujamo rulli, rodas milzīga vēlme pakrustiņot, vēlāk, noteikti vēlāk arī krustiņošu.
 


Pludmalei piedien kāds no vienmuļajiem darbiņiem, piemēram, džempīša diegu galiņu ielocīšana, to pašlaik ir vesels lērums, palēnām no vienas malas ar tiem brīvdienās cīnījos. Uzvaras saldā garša nav vairs aiz kalniem, tad jau tikai pie apdares un būs gatavs!
 

 
Pagājušās nedēļas nogalē atradu burvīgu toņu tambordiegu kamolīšus Origo Modernie rokdarbi veikaliņā, turpat skatlogā atklāju ne mazāk burvīgu manekenu, apšūtu ar krustdūriena izšuvumiem, superīgs, un tas jau nekas, ka bez galvas, amizants "aptetovēts" vīrietis, ha, ha .... nenoturējos ar to nofotografēties, atmiņu albumam...
 
 
Esmu azartiski iesākusi tamborēt pirmo saulespuķi, ļoti interesanta tamborēšana, pašlaik jau vairāk uztamborēts kā pēdējā bildē, procesu bildītes safotografēšu vēlāk, tamborējot nākamo puķi. Ļoti nepacietīgi virzos uz rezultātu, milzīga ir vēlme ātrāk tikt pie gatavās puķes, saprast tās lielumu dabā, novērtēt uztamborēto, varbūt kaut ko uzlabot vai pamainīt, jo klusām ir piezagusies doma par aizkariem ar saulespuķu aplikācijām, diedziņu ir daudz, krāsu toņu arī, vēl tikai jāizdomā, uz kāda materiāla tās uzšūt.
 
 
Šajā ierakstā tikai telefonbildes.
Jauku šo Dziesmas un Dejas svētku nedēļu!
 

2 komentāri:

Sixspārne teica...

Topošais saules puķes motīvs ļoti skaists! Lai kāds arī būtu galarezultāts - tas būs skaists, košs un ziedošs! :)

Alise teica...

brīnišķīgas tamborētas saulespuķes!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...