svētdiena, 2015. gada 26. jūlijs

Iedvesmas nedēļa


Ziedošā fraka tomēr netika pie mana skapja sildīšanas, bet lieliski sildīja mani visas šīs nedēļas garumā, ko nu, vasara ir tāda kā ir, jauka vasara, brīnišķīga atpūta, tieši kā atvaļinājumā pienākas... lieki piebilst, ka Noro ir lielisks, silts, kad jāsasildās, bet nav karsti, ja skopi uzspīd saule. Izbaudīt liepu smaržu, vēlreiz un vēlreiz šovasar, adīt zem ziedošām liepām atvaļinājuma brīvdienās, nesteidzīgi ienirt liepu alejā un pat peldoties sajust vēja atnesto liepu ziedu aromātu no blakus esošā pils parka, un nekas par to, ka brīžiem mazliet smidzina, toties liepu ziedu smarža jo intensīvāka. Vasara arī šeit mūs nepavisam nelutina, nedēļas garumā bija tikai viena saulaina diena. Brīnišķīgā atpūtas vieta, kas atmiņās smaržos pēc liepām, ir Sundbyholm. 
 

 
 
Un atkal atgriezties Eskilstunā, iedvesmas pilsētā, puķes dobēs ne mazāk krāšņas, iemīļotajā maršrutā ne mazums jaunu pārsteigumu, šoreiz atrodu veikaliņu ar dziju plauktiem, lielā krāsu izvēlē šeit jau atpazīstamās Schoppel Wolle Crazy Zauberball, igauņu Aade Long, bet nekavējoties manu skatienu piesaista neredzētas dziju ficītes, kā  Manos Del Uruguay ar lielisku sastāvu un metrāžu, bet šoreiz mani līdz galam neuzrunā ne cena, ne šeit atrodamie krāsu salikumi, paņemu vien bezmaksas reklāmas lapiņu, toties ar baudu apčamdu dažas plauktā esošās Hamilton Yarns (Cornelia Tuttle Hamilton) Shaman ficītes (100% Raw Mulberry Silk, 50g/450m) un beigās izvēlos divas dzeltenzaļas ficītes, nu ... tāda tikko izžuvuša svaiga siena krāsā, šķiet, ka labi iztēlojoties, pat siena smaržu var sajust. Tā īsti nesaprotu, vai bildēt veikalā drīkst vai nē, un vai tas ir piedienīgi utt..., tādēļ ar tādu īstas kautrīgās latvietes neziņu vienu ātru foto tomēr uzņemu, iepriekš gan speciāli abus lakatu paraugus pie ficītēm blakus izklājot, izmantojot mirkli, kamēr pārdevēja pie kases apkalpo citu pircēju. Mana rosīšanās gan ir pamanīta, bet neveiklo situāciju glābj man mugurā esošā ziedošā fraka, protams, Noro ir atpazīstams pasaulē, ha, ha... apmaināmies ar smaidiem, tad jau kopā ar pārdevēju pajūsmojam par dzijām plauktos, nu jā, rokdarbu pasaulē nav valodas barjeras...Ha, ha, pie tik eksluzīvas dzijas arī jaunas bikses par ļoti patīkamu atlaižu cenu ir jānopērk, ai nē, patiesībā bikses iepirkumu somā bija pirmās, pie dzijas tiku vēlāk un tad jau vēl vēlāk pamanīju, ka neviļus pirkumos esmu saskaņojusies krāsās.


Netālu no vilinošā Panduro hobijveikala ar smuko atlaižu reklāmu, atrodu ne mazāk vilinošu krēslu, kurā piesēst un tikko blakus esošajā žurnālu kioska veikalā iegādāto jauno Noro Knitting Magazine issue 6 vēlreiz pārlapot, laime pilnībā.... atvaļinājuma stundas todien traucas vēja spārniem, bet arī šopings piedien atpūtai, vai ne? Pavadīta brīnišķīga atvaļinājuma nedēļa, manas iedvesmas baterijas uzlādētas pilnībā!

 
Sarkanā lakata process nenovēršami tiek iepauzēts, šodien pilnībā nodevos atpūtai no atpūtas, ha, ha ... zīda ficītes, ik pa laikam aizrautīgi apjūsmojot, tika satītas divos skaistos kamolos, un pēc centīgas rokdarbu žurnālu šķirstīšanas iedomāto vēlmju materializējuma meklējumos, apstājos pie šī topiņa modeļa (Stricktrends Sommer 2015 modelis 61), kas adīts šķērsām, parēķinu metrāžu, šķiet, ka dzijas pietiks, tālāk patīkamais adīšanas process....
 

 
Jauku nākamo pēdējo jūlija nedēļu!

3 komentāri:

Agnese Steinberga teica...

Fantastiska Tev iedvesmas nedēļa izdevusies! Arī es sasmēlos iedvesmu un labu garastāvokli no dzīvespriecīgo krāsu biruma ziedošajās fotogrāfijās! :)))))))))))))

Alise teica...

Sveiciens no saulainas Horvātijas!!! Šodien lidojam mājup...ak, vai...ko nu darīs bez saules! Esmu totāli atradusi no adatām...hm...baudu brīvdienas neierastā režīmā 😆

RitaGri teica...

Skaistas atvaļinājuma impresijas! Un nākamais rokdarbs jau top! Lai arī daudzi žēlojas, ka nav vasaras, es to izbaudu - gan dārzā, gan mežā, gan lietainā mirklī ar rokdarbu istabā.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...