sestdiena, 2015. gada 18. jūlijs

Ziedošā fraka

Verenas Vasara 2014 modelis Nr. 36 tika pieteikts žurnāla lappusē apmēram šādi:
" Slepenais ierocis ikdienas apģērbā? Mēs atklāsim noslēpumu - kardigani! Negaidītas variācijas par frakas tēmu, mežģīnes muguras daļā, asi stūri, koša krāsa..." Mazliet pakoriģēju gan šo pieteikumu attiecībā uz krāsu, oriģinālā bija ultramarīna krāsa.
Tātad, nepagāja ne gads, iesākts projekts 2014.gada jūlija pludmales sezonā, un mana jaka ir gatava!
Piegrieztne sastāv no četriem adītiem taisnstūriem un viena tamborēta kvadrāta. Es izvēlējos šim modelim košas krāsas:
Noro Flower Bed Color. Nr. 1107 apmēram 400g
kakla un priekšpuses apdarei nepilni 100g Schoppel Crazy Zauberball, krāsa indisch Rosa
piedurkņu apdarei pavisam mazliet Lang Yarns Jawoll Magic Degrade 8505
Adīju stingri pēc apraksta žurnālā, ļoti aizraujošs bija process, manuprāt, tieši pateicoties dzijas fantastisko krāsu salikumam, detaļas kopā satamborētas, bet rezultātā piedurkņu garums bija krietni nepietiekošs, bildē redzams, ka oriģinālā modelei piedurknes ir uzlocītas, iespējams, ka piedurkņu garums tāds pusgars ir paredzēts. Es rīkojos atšķirīgi, man pietrūkstošo garumu līdz garajām piedurknēm pa tiešo pieadot klāt, uzņēmu valdziņus uz zeķu adatām un tajā pat musturā, kas priekšdaļas apdarei, pieadīju vēl 64 kārtas, tāda smuka piedurknes nobeiguma garmoška izveidojās. Visas trīs augstāk minētās izmantotās dzijas rada brīnišķīgu saskaņu šājā projektā. Dzijas ir vienāda rupjuma, ļooooti saskanīgas krāsās, bet tieši apdares daļai izvēlējos izmantot nevis Noro (kamolā vēl atlika pāri), bet gan mīkstākas dzijas.
 
Zemāk Verenas oriģināls:

 
Lielisks galarezultāts ļoti vēsam vasaras vakaram vai rītam, vai drīzāk siltam rudenim, šodien fotosesijas laikā man tajā bija karsti, tādēļ pagaidām jaka sildīs skapi, ha, ha... bet tikai pagaidām...
 

3 komentāri:

Alise teica...

Kolosāla jaka!
Man šīs žurnāls ir vācu valodā, un nemācēju atkost aprakstu... Bet arī novērtēju šo modeli un man ir milzīgs prieks redzēt to tavā izpildījumā! Skaisti un rūpīgi!

RitaGri teica...

Oriģināla jaka! Skaists rezultāts. Rītdienai sola pārsteidzoši rudenīgu laiku, tā kā neliec gan skapī...

Stricken und Nähen by Ruth teica...

Die Jacke ist dir ganz toll gelungen, gratuliere !

Schönen Sommer und liebe Grüsse
Ruth

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...