ceturtdiena, 2010. gada 28. oktobris

Dāvanā- spilvens!

Mūsu krustdūriena lapiņā www.krustduriens.lv  norisinās dzimšanas dienu apmaiņas projekts, kurā katrai dalībniecei-krustiņotājai jaapdāvina divas citas apmaiņas projekta dalībnieces, sarūpējot gaviļniecei dāvanu. Galvenais noteikums-  dzimšanas dienas dāvanā jābūt vismaz vienam izšuvumam, kas ir pabeigts un gatavs lietošanai, un dāvana jānosūta laicīgi, lai adresātu sasniegtu īsi pirms viņa dzimšanas dienas.  Projekta organizatorei varējām arī  iepriekš nosūtīt  vēstulīti ar aprakstu par sevi vai savu vēlmju uzskaitījumu, bet ne jau tas šoreiz galvenais.  Esmu strādājoša tagad jau trīs bērnu māmiņa, tādēļ man nesanāk tik daudz brīvā laika, lai piedalītos kopprojektos ar noteiktiem termiņiem, bet šoreiz riskēju un pieteicos. Un   esmu ļoti priecīga un gandarīta par šo uzdrīkstēšanos. Projekts ir patiesi jauks, sirsnīgs un pārsteigumiem bagāts.  Šī ir lieliska iespēja iepriecināt citus un arī sevi,   saņemot un dāvinot ne tikai lietas, bet arī patīkamas sajūtas, prieku un pārsteigumu, smaidu uz visu dienu!  Foruma tēmā lasām, ka gaišas un  pozitīvas emocijas turpina pavadīt  gan šī projekta dalībnieces , gan līdzjutējas visu projekta laiku!!! Bet projekts jau vēl turpinās....
Un tagad par manis gatavoto pirmo dāvanu. Dāvanas radošais process man sagādāja patiesu baudījumu, par to paldies Ozoliņai- manas dāvanas saņēmējai, iedvesmu smēlos viņas vēlmju vēstulītē, atslēgvārdi- meiteņu buduārs, krāsa rozā.  Mana meita arī bija sajūsmā  par šo procesu, sekoja līdzi katrai puķītei un sirsniņai, podziņas kā mārītes ir viņas izvēle. Un tagad man ir pasūtījums arī no viņas. Te manis radītie spilveni- komplektā trīs gabali, viens ar izšuvumu, otram tamborētas puķītes apvienojumā ar izšuvumu, bet trešais apadīts manā tik ļoti iemīļotajā vilnīšu musturā. Dāvanas pirms nosūtīšanas nofotografēju:


Ideja par spilvenu noformējumu, izšuvumu nevis uzšujot spilvenam, bet piesienot pie tā, noskatīta žurnālos Anna, bet realizēta gan ar tiem materiāliem, kuri bija manos krājumos. Bildēs vien pagrūti saprast, bet process sekojošs, ņēmu kvadrātu izšujamā auduma gabala, blīvi ar mazajiem stabiņiem aptamborēju tam apkārt, tad turpinu ar izšūšanu, respektīvi aizpildu laukumu, izmazgāju, izgludinu, piešuvu arī pērlītes un gatavo darbu piesēju pie jau gatava spilvena. Spilvenus pirku tādus, lai pārvalks būtu ar rāvējslēdzi noņemams, jo tad var lietošanas laikā izmazgāt, tad piešuvu četras pogas(mārītes), pie kurām ar lentītēm piesiet gatavo izšuvuma kvadrātu. Šīs idejas labā puse- izšuvumu var lietot(piesiet) pie jebkura spilvena, tikai vajag četras pogas iepriekš piešūt. Tuvskatos var labāk saprast manis realizēto ideju.

2 komentāri:

Inese teica...

ārkārtīgi skaisti spilventiņi, tik dzīvespriecīgi un koši :)

ceita teica...

Paldies!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...