pirmdiena, 2011. gada 25. jūlijs

Ventspils iespaidi 2Svētdien braucu uz Ventspili ar autobusu, vienas dienas apciemojumā pie meitiņas uz deju nometni. Patīkams pārsteigums bija jau nedēļas vidū, varēju iegādāties iepriekš (ar komisijas maksu) Rīgas autoostā autobusa biļetes gan turpbraucienam, gan arī uzreiz atpakaļbraucienam. Tik sen nebiju devusies ceļā ar autobusu!
Ceļojums bija ļoti jauks, ierobežotā laika sprīdī - iebraucu divpadsmitos dienā, bet atpakaļ bija jāizbrauc sešos vakarā- izdevās mums izbraukt ar kuģīti, pastaigāt pa Ostas promenādi un vecpilsētu, pavizināties ar zirgu, pabūt gan Džungļu un Enkuru takās, Bērnu pilsētiņā, aizbraucām arī līdz Lemberga hūtei, bet sāka līt stiprs lietus, tādēļ atrakcijas nebaudījām un kalnā šoreiz neuzkāpām, bet tas jau nekas. Ar bānīti neizbraucām, nedabūjām vairs biļetes, bet tas arī nekas. Pašu pilno bānīti gan redzējām vairākkārt, pa parku garām braucot. Parkā bija fantastiski skaists dīķis ar ūdensrozēm, ar ziediem vairākās krāsās, ar ziedošiem rožu krūmiem gar krastu. Izdevusies brīvdiena, jauka meiteņu kompānija, skaista pilsēta!
Šoreiz safotografēju daudz bildes, nebija mūsu steidzīgo un atraktīvo puišu blakus, nebija kaprīžu, sirsnīgi izbaudījām brīvdienu!
Par fotogrāfijām- ar kuģīti braucot pa Ventu līdz jūrai redzējām celtņus, lielos kuģus tik tuvu un tik milzīgus!


Aplūkojot mājās bildītes, neviļus secinu, ka šoreiz daudzajās puķu fotogrāfijās esmu saķērusi patreiz adāmo vilnīšu krāsas...Pagājušajā nedēļā pa vakariem turpināju adīt vilnīšus, džemperītim vienu daļu jau uzadīju, uzmetu valdziņus arī otrai pusei, tagad atkal sarežģītā daļa- abu daļu krāsu saskaņošana. Vienā bildē abi vilnīšu adījumi blakus, tagadējais un iepriekšējais. Puķuzirnīšu pušķis šoreiz palienēts no Mārtiņa, viņš bija pagājušās nedēļas gaviļnieks.Adīju arī autobusā pa ceļam uz Ventspili un atpakaļ, brauciens ilga veselas trīs stundas uz vienu pusi! Esmu iesākusi adīt vēl vienu darbiņu no kokvilnas, strīpainu, košu, vienkāršu, iedvesmojos no vasaras verenas žurnāla modeļa- plecu lakata, bet es vilnas vietā apstājos pie košas kokvilnas. Tik daudz man izdevās brauciena laika uzadīt!


4 komentāri:

Madara teica...

skaisti :)
ir interesanti palasīt par savu pilsētu no cita skatu punkta :)
vilnīši dievīgi :)

RitaGri teica...

Turpinu iepazīt Ventspili. Paldies! Redz kā Ventspils dārznieki iespaidojušies no taviem vilnīšiem :)
Uh, ku košs tev iesākts darbs, prieks tādu adīt, droši vien dzija pati lec valdziņos, nemaz nav pirksti jākustina.

ceita teica...

Paldies, meitenes!
Ventspils ir ļoti skaista pilsēta, tik daudz puķu- dobēs, piramīdās, traukos. Priecājos par košajām krāsām. Nevaru vien sagaidīt sestdienu, kad brauksim atkal uz Ventspili.
Turpinu pamazām adīt šajā karstumā abus savus kokvilnas darbiņus, patreiz maz brīvā laika rokdarbiem sanāk izbrīvēt.

Alise teica...

kā vienmēr burvīgas bildes! jaunam adīklim - skaista raiba kokvilna. Kas tā tāda ir?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...