sestdiena, 2011. gada 16. jūlijs

Tamborētās puķītes Japanese flower

Nedēļas garumā vakaros pēc darba uztamborētas  24 puķītes, tātad motīvu kopskaits šodien  37 gabali. Tamborējums aug ļoti strauji, man patīk šis ātrais process.Šos ziediņus tamborēju jau pavasarī, no kid mohair.
Tik viegli un ātri tie tamborējas, vienalga no kāda materiāla, krāsu raibums neļauj garlaikoties, kombinēju krāsas pēc principa, lai būtu tiešām raibs, lai blakus nesanāktu vienādas krāsas puķīšu apkārtējās maliņas. Kā šīs puķītes izskatītos no smalkiem tambordiegiem? Gribu pamēģināt, varbūt taps koša galda sedziņa? Vienkrāsainas puķītes man laikam būtu garlaicīgi tamborēt.


Nobildēju abus tamborētos gatavos pončo blakus, māmiņai un meitiņai:


Lielākajam pončo iztamborēju, ieskaitot iesietās bārkstis, 5 ficītes zeķu dzijas. Bārkstīm vajadzēja nepilnu ficīti, bārkšu garums 20 cm, vienam bārkšu pušķītim ņēmu trīs diedziņus, pārlocīju tos uz pusēm un iesēju tamborējumā apkārt pa visu perimetru katrā tamborējuma tukšajā rūtiņā. Martas pončo bārkstis ir mazliet īsākas, bet kuplākas, jo pievienoju tām papildus vēl Ogres kamoliņu dziju. Atradu krājumos tāda pat krāsā.

Pončo- ideāls vēsākiem vasaras vakariem, mēs abas tos valkājam un jūtamies lieliski!

Lieliskas brīvdienas!

2 komentāri:

RitaGri teica...

Ak, šie maigie japāņu ziediņi... Vai tu esi teikusi, kas tev taps no tiem, mans minējums bija pārklājs meitas gultai.
Skaists un praktisks pončo pāris.

ceita teica...

Paldies, Rita!
Jā, jā, tas būs gultas pārklājs. Meitai ļoti patīk, man arī ļoti patīk. Gan jau mēs draudzīgi sadalīsim.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...