pirmdiena, 2011. gada 1. augusts

Ventspils iespaidi 3

Trīs lietas esot labas lietas. Bijām sestdien Ventspilī, šogad jau trešo reizi. Sākumā bija deju nometnes dalībnieku koncerts Ventspils Jaunrades namā, ļoti skaistā un greznā namā, pēc tam devāmies ar bērniem uz jūru. Pabūt Ventspilī un neaiziet līdz jūrai? Mēs aizgājām, izstaigājām molu, redzējām kuģīšus no Ventas dodamies uz jūru, milzīgos betona bluķu un akmeņu krāvumus gar molu, vienu zilu lielu govi un jūru. Atpūtāmies laiski un nesteidzīgi  skaistajā Ventspils pludmalē līdz pašam vakaram. Bērniem milzīgs prieks bija par daudzajiem pludmales spēļu laukumiem. Mājupceļā paguvām vēl arī iebraukt mežā un pielasīt maisiņu ar gailenēm.

Lai apskatītu Ventspili, trīs dienas gan ir par maz! Uz tikšanos Ventspilī nākamgad!


Necilas mājiņas logā pie greznā nama ieraudzīju interesantu loga noformējumu- mezgloti aizkari, es nevarēju  to nenofotografēt.


Jūra, pludmale, mols.
Akmens mola krāvumā, mēs tajā ieraudzījām cilvēka seju :

Un atkal skaistās puķu dobes! Šoreiz izdevās arī nofotografēt tās daudzās lielās un ļoti skaistās apaļās dobes, kuras sagaidīja mūs iebraucot pilsētā. Un kāda spēcīga smarža, tik daudz samteņu vienuviet smaržo apdullinoši, mans atklājums  iebrienot zālītē starp tām, lai varētu noķert vairākas dobes vienā bildē. Bet visas kopā nofotografēt tāpat nav iespējams, arī otrā pusē uzkalniņam ir dobes.Un suvenīri, manai kaķu kolekcijai piepulcējās dažas gotiņas, tradicionāli ceļā adīju, bet šoreiz gan tikai mazliet.


Svētdiena pagāja galvaspilsētā nesteidzīgā ritmā, kamēr bērni pagalma rotaļu laukumā trīs stundu garumā spēlējās, es varēju turpat uz soliņa nodoties adīšanas priekam. Dienas beigās vilnīšu otrā adījuma puse gan ir jau krietni garāka nekā fotogrāfijā.


Jauku darba nedēļu!

1 komentārs:

Inga teica...

Skaistas bildes ar Ventspils ziedu smaržu! Un tā pati pēdējā ļoti jauka - soliņš, rokdarbi un kravas auto:))))) Tā mīļi:)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...