sestdiena, 2011. gada 4. jūnijs

Skaisto lietu pasaulē

Brīvdabas muzeja gadatirgus, šodien, pavadījām tur ar bērniem visu dienu, noguruši, noputējušām kājām, bet ar gandarījuma sajūtu sirdī. Mans redzējums bildēs-  manas mīļās spilgtās krāsas, lepnie minkas un pēdējās bildēs mani tirgus guvumi- ļoti, ļoti skaists rāmis ar stiklu kādam manam krustiņdarbam, ozolkoka beņķītis, ļooti smags un tāds pamatīgs, ar speciālu caurumu ērtai nešanai, sudraba mušiņas ausīm, sudraba laimes kapeiciņa, smalks un simpātisks tamborēts kokvilnas lakatiņš, kāds kamolītis dzijas.... un pilni vēderi dažādu gardu našķu.Jūs vēl paspēsiet sajust tirgus burvību rīt, svētdien. Jauku dienu un veiksmīgus pirkumus!

3 komentāri:

Sixspārne teica...

Paldies par ieskatu Brīvdabas gadatirgū! Jaukas lietas pārdodas, kā vienmēr! Bet tie runči! Sākumā pēc bildes meklēju, kuram ģīmītis skaistāks, tikai tad ieraudzīju minkānu aizmugures! :D

dace teica...

Es vienīgi domāju par tiem cilvēkiem kuru dalība gadatirgū tiek atteikta pamatojoties uz ne-etnogrāfiskumu. Tavās bildēs ne vieni vien darbi kurus nu nekādi nevarētu nosaukt par etnogrāfiskiem. Bet es ar to nedomāju ka viņi būtu nesmuki vai kā.
Jauka diena bijusi jums vienvārdsakot!

ceita teica...

Tusiņš dienas garumā kopā ar visiem bērniem pa muzeju un tirgu bija tik jauks un tāds ļoti, ļoti izdevies!
Dace! Tu precīzi uztvēri manu bilžu vēstījumu!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...