pirmdiena, 2017. gada 9. oktobris

Lieliskais sarkanais

Process ir noslēdzies jo ātri, sarkanais ir gatavs! Un šodien jau mugurā, iesildīts un atzīts par lielisku esam! Un atkal esmu pārsteigta par kaut ko, šoreiz par izmantoto dzijas daudzumu. Izmērs sarkanajam sasniegts pietiekošs, pēdējās kārtas valdziņu skaits krietni virs 300, bet pirmā 50g/400 m alpakas ficīte nebūt nav beigusies... Un man pat divas bija nopirktas, lai tikai pietiktu un nepietrūktu. Papildināsies mana dārgumu kaste ar vienu veselu sarkanu alpakas ficīti (Hjerte Garn Alpaca 400). Lieliski! Man jau galvā rosās ideja par šī smalkā sarkanā pavediena samiksēšanu ar kaut košu un raibu. Varbūt kādā tamborī? 


Sarkano ir grūti fotografēt, gandrīz tik pat grūti kā manu superkustīgo mīlulīti Bīno, atšķirība tikai tajā, ka šis sarkanais ir nekustīgs objekts, bet vienlaikus tik sarežģīts, mēģināju gan šā, gan tā, lai nodotu šī adījuma vieglumu, caurspīdību, faktūru, elastīgumu... un tas ir tikai vienkāršs parasts rievotais adījums! Bildītes ar zaļo fonu pēcpusdienas saulītē, pārējās laikā, kad lija un bija apmācies. Ikdienā nēsāšu šo lielisko sarkano adījumu zilās jakas virspusē, tādēļ komplektam ideāli pieskaņojas mani zili sarkanie tamborcimdi...Neesmu neko ne nostiepusi, ne notvaicējusi, vien izpurinājusi un aptinusi šodien ap kaklu. Plāns, viegls, mīksts un vēl silts! Lielisks rudens aksesuārs, piemērots tieši šim rudenīgi mitrajam laikam.


Un šoreiz vienkrāsainu nebija garlaicīgi adīt, itin nemaz, sarkanais uzlādē, piesien dienas gaitā nogurušo skatienu, adāmais svarā ļoti viegls, pat neizmantoju papildus kabeli ar savienotāju. Kaut valdziņu skaits beigās diezgan liels, krietni virs 300, bija ērti adīt, izmantojot vien vienu 120cm kabeli, piemērīt gan šādi nav iespējams, ja nav savienots ar garāku kabeli. Ņemot vērā manu iepriekšējo pieredzi ar šādas formas lakatu - šalli, garākās malas garumu šoreiz uztrāpīju ideāli. Gadījumā, ja stūri ļoti izstiepsies, iesiešu galos mezglus, smukumam...


Foršs sarkanais, vai ne?

2 komentāri:

Alise teica...

sarkanu krásu ir ´loti grúti nofotografét, lídzígi ká melnu.
man ´loti patík shádi it ká vienkárshi lakati, pat vairák neká kruzu´lu
kruzu´laini! lai tas tevi silda un iepriecina ar skaistu krásu un púci´nu!

ceita teica...

Paldies 💖💖💖 šis sarkanais tiešām ir lielisks!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...