otrdiena, 2017. gada 16. maijs

Iedvesmoties... zoo

Neviļus ieraudzīju reklāmu ar vilinošu piedāvājumu apmeklēt zoodārzu ar 50% atlaidi. Mēs esam daudz, un uz zoo dodamies ik gadu (ģimenes biļete parasti maksā 17 eur), super, noteikti atlaides jāizmanto!


Izstaigājām takiniem pa pēdām, mazais puika gan veikli atšifrēja, kā tās nav īstas pēdas, pārāk perfektas esot, tās kāds ar krāsu uzzīmējis... vienalga bija interesanti! Redzējām arī abus mazos huzārpērtiķu mazulīšus, ieāķējušos spalvās pie mammu vēderiem. Un pirmo reizi pa visiem gadiem tuvumā tīģeri, viena aktiera izrādē - kā padzerties ūdeni, nesaslapinot savas milzu ķepiņas... tas bija iespaidīgi! Fotoaparāts man somā, šad tad to izvilku, bet kustīgos objektus neprofesionālim ir tik ļoti grūti fotografēt... Pāviem astes bija ciet, žirafes smukas un ēdelīgas kā vienmēr, nīlzirgi vēl pa iekšbaseinu, kamieļi visā varenumā, zebras šoreiz vien pa gabalu, bet nemanījām surikātus, ķenguri gulēja un laiski sildījās saulītē, flamingo vēl telpās, Roņu baseinā redzējām peldot divus roņus, lauku sētā daudz trušu, tropu mājā šoreiz bija burzma... apmeklētāju burzma, mēs vardes meklējām un arī skaitījām, skudru ceļu vērojām, viens pitons gulēja, bet otrs, kas atsevišķi, aktīvi snaikstījās, ledus lāča krāsa gan nenosakāma, noteikti, ne balta un arī ne gaiša, vien daži lemuri drasēja pa āra laukumu, bet toties redzējām lemuru bēbīšus, vienam divi pieķērušies, viens pie vēdera, otrs uz muguras... stundas skrēja nemanot, prieks par sakopto bērnu laukumiņu un arī kafejnīcu, kas kļuvusi smukāka, svaigāka, bet joprojām tikai ar skaidras naudas norēķiniem. Manās bērnības atmiņās gan zoodārzs liels jo liels... 


Esmu iemīlējusies šajā krāsu salikumā - zils plus sarkans, man ļoti, ļoti patīk, arī ikdienas apģērbā sevi bieži pieķeru pie šo krāsu kombinācijas. Kazuārs katru zoodārza apmeklējuma reizi piesaista īpašu manu uzmanību, košā galva un tas... skatiens!Gar žirafu lielo laukumu ziedēja dzeltenās narcises, un vietām arī sarkanās tulpes, ļoti daudz narcišu, skaisti...No astēm bildē sanācis skaitlis, patīk man tās spēlītes ar cipariem un burtiem, divas rokas sadotas ēnā veido V vai M, kā nu uz to paskatās... zemāk smukais pozētājs, ja jau blenžat visi uz mani, tad izpildīšos ar pilnu programmu... tās kustības tādas lēnas, it kā iepriekš iestudētas, neviļus rodas sajūta, ka speciāli pozē, lai tikai viņu vien fotografētu... jā, kaķu lemurs sauļojas... lotosa pozā...Mandarīnpīles. Sinhroni - skaņa, abi putni pagriežas reizē, atkal skaņa, troksnis, abi aizgriežas un atkal reizē... sastingst, un atkal... reizē... un tās skaistās krāsas!

Ja zoodārzā neesi bijis jau gadu, tevi gaida daudz pārsteigumu, sola Rīgas zoodārza mājas lapa. Visi uz zoo!

Jauku pavasara nedēļu!

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...