svētdiena, 2015. gada 16. augusts

Tekstilmozaīka Ziemeļblāzmā

Kamēr Rīgas centra daļā milzu svētku burzma un asfalta karstums, sestdien mēs izvēlamies Ziemeļblāzmas kultūras pils parka ēnu (Miera osta, tā vēsta afišas), bet es speciāli braucu izstādi lūkoties, uz atklāšanu nesteidzos, jo man patīk visu izpētīt lēnām, bez steigas, bez burzmas, vairākkārtīgi atgriežoties pa apli vēl un vēl, iespaidīgi darbi, tajos tik daudz mīlestības, prieka, krāsu, pacietības.... un tik daudz iedvesmas!!! Nespēšu detalizēti aprakstīt visu izstādē redzamo, šeit links uz Ziemeļblāzmas mājas lapu: 
 
 
Noteikti iesaku apmeklēt, fantastiska izstāde skaistā pilī! Afiša vēsta, ka apskatāma tā būs līdz septembra sākumam, ieeja bez maksas. Mazliet pabildēju arhīvam, kaut gan ne visas krāsas, detaļas un galvenais izstādes apjomu, darbu iespaidīgumu, nevar tikai bildēs ieraudzīt, klātienē, protams, ir daudz, daudz grandiozāk.Un tālāk fragmenti no dažiem minikviltiem:


 
Pils parkā starp skaistajiem apstādījumiem varēja priecāties par floristikas darbiem, bērni draiskojās rotaļlaukumā vai vienkārši skraidīja pa celiņu labirintiem, kafejnīca bija izīrēta kāzu svinībām, pēcpusdienā cilvēku parkā nebija daudz, skanēja mūzika, īsta miera osta, idille pilsētā! 
 
Arī es izmantoju iespēju sev piemērīt vilinošo princešu kleitu...

 
No Ziemeļblāzmas līdz jūrai tāds nieks vien ir, pēc jaukās atpūtas un izstādes iespaidu pārņemta, ļāvos viļņu burvībai un trakulīgajam vējam, adīt gan nebija krastā iespējams, vēja bija par daudz un par stipru, bet ūdens jūrā bija burvīgi silts, fantastisks noslēgums jaukai sestdienai... Mans topiņš kaut kā nav ticis līdz iecerētajam ātrajam galarezultātam, otrā detaļa top gauži lēnām, jo izstādes iedvesmota, es arī ļoti vēlējos paspēlēties ar krāsām un esmu iesākusi spontāni vienu jaunu adāmdarbiņu, par to nākamreiz...
 


 
Jauku brīvdienu!

2 komentāri:

Agnese Steinberga teica...

Paldies, Ceita, par iedvesmojošo ieskatu izstādē - iedvesmojoši, koši, sajūsminoši (vispār trūkst īsto vārdu, lai izteiktu patieso saviļņojumu, dzīvajā visi tie smukumi noteikti ir iespaidīgāki)!!! Tā vien vilināt vilini uz "Ziemeļblāzmu". Vajadzētu jau aizbraukt, tik atvaļinājums beidzies...
Saintriģēji, ar nepacietību gaidu Tavu jauno projektiņu ar "krāsu saspēlēm"!

RitaGri teica...

Paldies, paldies par ieskatu izstādē. Varu iedomāties, ka klātienē viss ir vēl skaistāks. Bet tev taču top, vai nu iesāktais vai vai nu kas jauns! Gaidām ar nepacietību redzēt, ko tu darini atkal no jauna!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...