pirmdiena, 2015. gada 17. augusts

Duets zigzagam

Tik skaistu dziju (Ferner Wolle from Austria Sommernachtsreigen, ficīte 100g 420m, 75% Schurwolle superwash, 25% Polyamid), ko pirku Hobbywool veikaliņā, nespēju pārvērst zeķu pārī, kaut gan interneta plašumos daudz skaistu zeķu no vienlīdz skaistām dzijām saskatījos iedvesmai, vienkārši nespēju, jo košu zeķu dziju man daudz krājumos iepircies, pa ficītei vien, gan jau es tikšu šoruden līdz košām zeķēm... no citas košās dzijas, tātad, ilgi skatījos uz skaisto ficīti, speciāli turēju plauktā acu priekšā, iedvesmu gaidot, nu ļoti gribējās šo jauno dziju ar diezgan īso krāsu soli iemēģināt, tad diezgan spontāni sestdienas rītā ficīti no tītavām satinu divos smukos kamoliņos, it kā nojauzdama, ka vakarpusē pēc košās tekstilmozaīkas izstādes apmeklējuma Ziemeļblāzmā, atnāks milzu iedvesma nekavējoties darboties, tā ļoti patīkamā sajūta, ka vajag te, tūlīt un tagad...  Otras tumšākās dzijas kamoliņš (Lang Yarns Jawoll Magic Degrade) gulēja arī turpat, nenolikts atpakaļ dziju kastē pēc ziedošās frakas piedurkņu adīšanas, kaut kā nejauši bija iegadījušās abas dzijas blakus, un tad es ieraudzīju.... lielisku duetu!Labā puse, veidojas reljefs no kreiliskajām kārtām, no labās puses šalle ir tumšāka toņos, jo dominē reljefie tumšāko krāsu salikuma Jawoll Magic toņi:


Un kreisā puse, gaišāka un košāka ar dominējošo Ferner Wolle, kaut gan to es tikai izdomāju, ka būs labā un kreisā puse, patiesībā ir ļoti jauki, ja šalle izskatās vienlīdz labi no abām pusēm...


Mustura iedvesmai atkal uzticami kalpoja šajā vasarā iegādātais žurnāls Stricktrends Sommer 2015, šoreiz 56. modelis, simpātisks topiņš, kuram šis zigzag musturs paredzēts ar speciālu paplatinājumu lejas daļā, piefiksēju domās šo variantu, varbūt noderēs kādam džempītim nākotnē. Es savai šallītei izvēlējos 6 valdziņus zigzaga malai un adāmadatas Nr. 3, platums 67 valdziņi jeb apmēram 25 cm.


Tagad tikai čakli turpināt adīt, mainot abus kamoliņus, pavedienu nenogriežu, smuki stiepju gar vienu malu līdzi, kārtas katrai krāsai nolemju neskaitīt, vienkārši ļaujos krāsu maiņai. Dīvaina sajūta mazliet - vasarā  adīt šalli.... bet tās košās krāsas, tās ir tik brīnišķīgas!!! Par galarezultātu šoreiz nerunāšu, kā nu sanāks, tā arī būs, jāpabeidz arī  sarkanais topiņš, un sarkanais lakats, un .... procesu pārpilnība manās mājās, katras dienas noskaņojumam pa attiecīgam procesam... turpinājums sekos...
 
Jauku rītdienu!

1 komentārs:

RitaGri teica...

Cik jauki - adāmgabali katram noskaņojumam. Bet šalle tiešām koša, izbaudot vasaras saulīti, bet vēsumu jau vakaros labi var just. Tik ātri tas bija klāt pēc svelmainās nedēļas.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...