sestdiena, 2015. gada 27. jūnijs

Par tambordiegiem

Eiropai tuvojoties karstuma vilnis, bet man lēnām tuvojas atvaļinājums, tāda pavisam jauka kombinācija sanāk. Un tādēļ nolēmu parevidēt savus kokvilnas tambordiegu krājumus, cerībā tuvākajā laikā uz daudz vairāk brīvo laiku rokdarbiem. Atvaļinājuma gaidās esmu nopirkusi divus jaunus žurnālus, ieraudzīju tamborēto sedziņu žurnālā (Die schonsten Deckshen, vācu val.) ļoti vilinošu tamborētu saulespuķi, nespēju to žurnālu vairs vienkārši nolikt atpakaļ plauktā, iztēlē redzu vairākus spilvenus ar tamborēto aplikāciju, dievinu saulespuķes, papētīju shēmu, ļoti aizraujoša tamborēšana būs, vidusdaļā jātamborē Buschel-M, youtubē jau iepētīju, kā tos tamborē, bet ziedlapām jātamborē gan pa apli ārējo, gan pa apli iekšējo, izskatās ļoti interesanti.
Bet ne tik interesanta situācija veidojas ar tambordiegiem. Apmēram gadus divus pa tambordiegu plauktiem veikalos nebiju ložņājusi, tagad pamatīgs pārsteigums, vēl nesaprotu, patīkams vai tomēr nē. Agrāk vienmēr esmu pirkusi diegus Nr. 10, bet tagad tāda numura diegus veikalos vairs neatrodu. Filati plaša krāsu izvēle BBB 8, krietni smalkāks pavediens par maniem mājas esošajiem, Kumodē atrodams Maxi, izskatās tik nedaudz smalkāks par manu mājās esošo Nr. 10, krāsu izvēle plaša, bet spoles lielas pa 100g, attiecīgi arī cena uzreiz lielāka, ja nepieciešams iegādāties uzreiz vairākas krāsas, jārēķinās ar krietnu summu pie kases. Šo to nopirku, šo to salasīju no krājumiem, saulespuķes krāsās, piemeklēju divu rupjumu krāsu kombinācijas, kas meklē, tas atrod.... protams. Būs man divas dažāda lieluma saulespuķes. Neviļus pazibēja doma par DMC diedziņiem, izšūšanai domātajiem, tie mājās pulka, bet nevaru es iedomāties ar tiem sevi tamborējot.... krāsu palete gan tiem plaša, nevar ne salīdzināt ar tambordiegu krāsu izvēli. Nē, šo domu es atmetu, tie domāti izšūšanai un punkts.

 
 
 
Otrs iegādātais žurnāls IREN (Nr.7-8/2015, krievu valodā), žurnālā ir ļoti skaistas fotogrāfijas, kurās pat vienkārši modeļi izskatās ļoti efektīgi, pasniegšanas veids, protams, tas ir svarīgs, un tieši tādēļ es pēdējā laikā labprāt nopērku šo iedvesmojošo izdevumu. Manu uzmanību piesaistīja spilveni, adīti žakardā un tamborēts ar zilzaļām margrietiņām.
 

 
Krietnu laiciņu neesmu spilvenus radījusi, bet tuvojošais atvaļinājums un apsolītais karstais laiks būs ļoti iedvesmojošs iemesls uztapt kādam jaunam spilvenam, jo to nekad nevar būt par daudz, vai ne?
Bet tagad atpakaļ pie zilā džempīša procesa, kamēr karstums vēl tik tuvojas, ļoti kārojas pēc galarezultāta, procesā pamazām ieeju finiša taisnē.
Jaukas brīvdienas!

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...