sestdiena, 2015. gada 13. jūnijs

Joprojām procesā

Deviņi kvadrāti savienoti vienā lielā, aptamborēju ar melanžu vienkārši vienu kārtu visiem deviņiem apkārt un ar otru kārtu savienoju visus kopā, ievilkti galiņi vairāk kā pusei, lēna tā galiņu padarīšana, bet apvienojot ar ikvakara tv seriālu tomēr ir ok. Atradu vienkāršu risinājumu lielā kvadrāta palielināšanai - apkārt tam satamborējot vienu strīpu ar mazajiem vienkrāsainajiem kvadrātiņiem, tādēļ arī tamborēju tiem deviņiem katram apkārt divas kārtas, jo matemātika 28+2=30, bet 30:6=5. Tātad vienam lielajam no deviņiem pie vienas malas pietamborēju piecus mazos kvadrātiņus. Ideāli!
 

Tamborēju arī šodien, publiski, pludmalē. Jūrā ūdens bija fantastisks, silts... Dievinu vasaru, sauli un jūru!
Saulainu nākamo nedēļu!

3 komentāri:

RitaGri teica...

Skaisti padarīts darbs, un uz smilšu vilnīšu fona vēl iespaidīgāk.

Alise teica...

jau lūkojos uz forever veikalā. tas tak smalks diedziņš! sanāk tāda atvēsinošā vasaras sega? zrādās, esmu jau tamborējusi forever, un man ir brīdinājums to izstrādājumu negludināt/netvaicēt. Tas izstiepjas, un pat ļoti. Citādi - feina dzija!
tev dikti labi sanāk!!!

ceita teica...

Paldies!
Manam kvadrātam tā izstiepšanās nemaz nekaitēs, kaut gan nešķiet, ka tas diegs baigi stiepsies, gludekli gan šeit vēl neesmu lietojusi... Pašlaik esmu šos kvadrātus mazliet nolikusi maliņā, pārkāpjamā aste kā vienmēr palika, ha, ha... esmu atkal pievērsusies zilajam Noro džempītim, vasara kļuva drēgnāka, tieši ok būtu tikt pie kaut kā jauna mugurā velkama...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...