svētdiena, 2012. gada 22. jūlijs

Satikšanās

Divas lieliskas brīvdienas domu biedru pulciņā fantastiskā vietā, šovasar - Slokās, tas ir foruma www.krustduriens.lv dalībnieču atkalredzēšanās prieks, mūsu lielā vasaras tikšanās. Apmaldīšanās laikā, rokdarbošanās no sirds, sarunas par rokdarbiem, pieredze, padomi, iedvesma, dalīšanās, smiekli, brīvība. Šīs tikšanās reizē krustiņi gan tika pieminēti vismazāk, bet par tiem jau pļāpājam ikdienā forumā. Šoreiz tika veidoti auduma ziedi, tika pērļots, adīts un tamborēts.
Liels paldies visām par šo jauko satikšanos!

Un rokdarbi, mūsu vasaras krustiņtusa improvizētā izstāde:


 Meistarklases laikā tapušie ziediņi:

Šis ir paraugs iedvesmai:

Līdzatvestie krustiņdarbi, mani favorīti:


Meistarklasē tapušie pērļojumi:


Šie tamborētie ziediņi mani iedvesmo ķerties pie smalkākām tamboradatām, nespēju vien beigt priecāties un ar tiem spēlēties, solīju gan kādu uz vietas uztamborēt, bet tomēr to neizdarīju, baidoties ietamborēties un aiztamborēties...

Katru dienu pa zeķei, kādēļ gan nē, divdienu tusiņa laikā čaklai adītājai pāris jau gatavs!

Darbošanās prieks:

Un līdzpaņemtās segas saulītē sasildījās, šoreiz nebija vajadzības tās praktiski lietot:Puķīšu sega gan vēl top, uztamborēju piecas puķītes (bildē tikai trīs var saskaitīt, bet es divas vēlāk vēl pietamborēju). Blakus manam milzīgajam tambordeķim tāds niecīgs šai segai  izmērs, apmēram vien puse no iecerētā ir uztamborēta, čakli jāturpina tamborēt. Biju piemirsusi kvadrātiņu motīvu tamborēt, bet, izmantojot iepriekš saglabāto aprakstu, raiti atsvaidzināju motīvu atmiņā.

Turpināju tamborēt vilnīšus un dalījos tajos ar visām tamborētgribētājām. Vilnīši rullē!

Un tās esam mēs, mūs var satikt www.krustduriens.lv

Uz tikšanos!

3 komentāri:

Inese teica...

cik skaistas šādas satikšanās un pulveris vēl ilgam laikam ko smaidīt un atcerēties :)
Prieks par jūsu tikšanos un kopdarbošanos :)))

Jūlija teica...

Cik jauki, ka dabuju redzēt arī pirmās dienas notikumus, uz kuriem nepaspēju ierasties... :)

RitaGri teica...

Paldies, ceita!
Es savukārt tagad apskatījos pabeigtos darbiņus, kas tika uzsākti pirmajā dienā. Cik košas pērlīšu krellītes! Zeķu pārītis arī gatavs! Un īru ziediņus apskatos tagad, jo biju iegrimusi vilnīšos, precīzāk - mācījos tamborēt vilnīšu rakstu. Ļoti interesanti caur tavu skatījumu vēlreiz visu apskatīties, un kā tu darbiņiem esi atradusi atbilstošus fonus un vietas. Bet mēs jau visas secinājām - tev uz krāsām un kompozīcijām ir acs.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...