otrdiena, 2012. gada 1. maijs

143 puķītes

13*11 puķītes, aiz segas aizslēpusies Marta, mans uzticamais palīgs fotosesijā.Esmu atgriezusies pie savas puķīšu segas tamborēšanas, lēnām tamborēju un tamborēju, mainu krāsas, ievelku dzijas galiņus, satamborēju, tad atkal nākamo motīvu  un nākamo, tad atkal nākamo utt.... Nekas nav jādomā, nav jārada no jauna, ņem tik un tamborē, tieši tāds process man pašreiz ir īstais, jo galvā biezputra un ikdienā apjukums. Esmu novērojusi, ka visspārnotākās idejas un visraženākā darbošanās man ir tieši tad, kad ikdiena ir tāda ... sakārtojusies, bet haoss un neziņa nav labi sabiedrotie. Patiesībā nekas slikts nav noticis, visi esam kopā un veseli, un pavasaris beidzot ir klāt! Un pēc divām darbadienām atkal būs brīvdienas!

Mana sega 01.05.2012.


Saulainas maija brīvdienas! 

10 comments:

Alise teica...

Kā vienmēr, apbrīnoju tavas rokas! Manas acis piesaistīja ne tās košākās puķītes. Apelsīnu, vai persiku krāsas?!?... Tā man tagad "top" krāsa :-)
Jauki bija vērot arī segas fona metamorfozi: no mirdzoši balta sniega līdz puķaina zāliena paklājam.

RitaGri teica...

Ja būtu iespējams tev paņemt puķīšu segu uz vasaras tusiņu, tā grib'tos arī pačamdīt šo brīnumu.

Neicee teica...

Just gorgeous!!!

Daiga teica...

Puķītes vilina vasaru klāt, tāda vasarīga pļava!!!
Un tāds darbs!!!

Inese teica...

kolosāla - īsts pavasaris jau ar vasaras piesitienu - es ar pie apbrīnotāju pulciņa, ļoti patīk Tavi darbiņi, īpaši to krāsainības un mīļuma dēļ :)))

Sixspārne teica...

Skaista un pašai sava Tev ziedošā pļava! :) Burvīga sega un tik raiti Tev tamborējas! Prieks par to! :)

ceita teica...

Paldies par jaukajiem komentāriem! Tie ļoti priecē dvēseli un dod iedvesmu darboties tālāk, jā, tālāk, jo sega vēl nav gatava, pašreiz ir tāds bērnu segas lielums, bet līdz lielās gultas izmēram vēl darba daudz.

Apelsīnu un persiku krāsa ir galvenokārt no zeķu dzijas raibajām ficītēm, kamolu kaste pamazām plok, bet noteikti segai pietiks, zaļo toņu igauņu vilna rezultātā būs izlietota vien divas fices.

Uz vasaras tusiņu centīšos paņemt līdzi praktiski pielietojamos rokdarbus, jo pārnakšņošanai tie būs ļoti nepieciešami, akurāt kā pagājušājā gadā.

Segas procesa nākamās bildītes sekos. Interesanti, cik puķīšu būs uztamborētas galarezultātā?

Anonīms teica...

Hello

just wanted to stop by your blog and say that I think your blanket is beautiful!

Emily Holden teica...

Hi
I think the colours on your blog page are amazing and your flower blanket is just beautiful! (I am sorry I can't write my comment in Latvian)
Thank you for sharing your creativity!
{The Country Mumkin}

ceita teica...

Thanks for the nice comments!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...