svētdiena, 2012. gada 6. maijs

Izadīt pavasari


Tieši tā, pavasarī adīt pavasari! Tik vienkārši, tik gaisīgi, tik viegli, tik aizraujoši, tik ... pavasarīgi! Joprojām tamborēju puķītes lielajai segai, bet šajās skaistajās maija brīvdienās mani pārņēma nepārvarama vēlmu adīt, esmu sākusi realizēt sen iecerētu ideju, adu lakatu pavasarīgās krāsās. Dzija Noro Flower Bed, pirkta rudenī, bet atlikta procesa baudīšanai pavasarī. Atkal esmu krāsās trāpījusi ar kidmohēras toni- pavasarīgi zilās debesis kā fons ziedošajai puķu dobei un maigi zaļais lapu tonis visapkārt. Es mīlu pavasari, par spīti alerģiskajām izpausmēm un manam degunam, kurš atkal nespēj baudīt pavasara smaržu. Lakata musturs pazīstams, oriģināls atrodams vasaras Verenā 2011, tādu adīju rudenī, ļoti mīļots  un nēsāts visas ziemas garumā.
Bet tagad man būs vēl viens, pavasara krāsās. Visu ziemu domās paturēju šo dzijas kamolu, kas tika nopirkts ar domu par pavasari, bet citu dzijai lielisku piemērotu lakata musturu tā arī neatradu, formu vēlējos tādu pat trīsstūra, ļoti ērta nēsāšanai.
Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, adu lakatu vienlaicīgi no diviem krāsainās dzijas kamoliem, apmēram saskaņoju dzijas krāsu soli, bet precīzi tomēr nav iespējams trāpīt, tas taču Noro, pilns pārsteigumiem.

Mans maija process, sākums, pavasaris:
Saulainu nākamo pavasara darba nedēļu!

4 komentāri:

Madara teica...

Nu baigi feinais sanacis!

Alise teica...

Man tomēr Noro vairāk patīk nevis solo variantā, bet miksējot ar kidmohēru. Gaisīgi in smalki!

ceita teica...

Paldies! Jā, Noro plus kidmohēra ir lielisks savienojums, arī nēsāt šādu kombināciju ir tīrā bauda, nekož nemaz arī manai alerģiskajai ādai. Turpinu izadīt pavasari, lakats kļūst arvien lielāks, un tas ir tik skaists, kā man patīk šis process, adu ar baudu un priecājos, pilnīgi sajūtu, ka būs lielisks galarezultāts.

Sandy teica...

BEAUTIFUL

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...