svētdiena, 2011. gada 17. aprīlis

Darbīgā svētdiena


Vakardienas iedvesmota, šodien ķēros pie spilvenu noformēšanas, pirmie trīs no rozā pavasara sērijas spilveniem  ir gatavi, pārējiem iecerētajiem vēl piemērota lieluma spilveni jānopērk.
Dotie lielumi- mani adītie spilvenu pārvalciņi un trīs gatavi pirkti spilveni, izklājot adītos gabalus vienu pie otra, rezultātā tāda pieklājīga bērnu sedziņa sanāktu.


Abas puses spilveniem adītas, kopā satamborēju ar Nr.3,5 tamboradatu.
Mans rozā pavasaris:
Šodien fotosesiju rīkojām arī ārā, tik silta un saulaina diena, tik labs garastāvoklis! Un tepat arī mani lieliskie palīgi fotosesijā, bet mazajam palīgam bija savas darīšanas.  Cik sver tambordeķis, nevaru vēl pateikt, šorīt secināju, ka mani svari nestrādā, varbūt baterijas pie vainas vai arī pārāk reti tos izmantoju. Tātad, intriga par segas svaru saglabājas, obligāti nosvēršu. Motīvu skaits gan ir zināms- 1036 motīvi. Šoreiz pati skaitīju, it kā vajadzēja būt vairāk, bet laikam iepriekš neliela kļūdiņa skaitīšanā bija ieviesusies.
Sveiciens Pūpolsvētdienā!

 

4 komentāri:

Inese teica...

ļoti, ļoti skaisti spilventiņi - patiešām kā krokusu un hiacinšu dārzs :)))

Sarkanā Biete teica...

Vai, nu gan tiešām darbīga svētdiena tev bijusi! Viss tik pavasarīgos pasteļtoņos - mmmmm:)

ceita teica...

Paldies!
Vakar vēl vakarā mani kaut kāds nemiers dīdīja, izlasīju garākos pārpalikušos dziju galus no tambordeķa dziju groza, un tamborēju kaut ko pavisam viegli tamborējamu, tādu Lieldienu krāsu raibumā. Vēlāk jau redzēsiet.

Karīna teica...

Super skaisti spilveni. Ļoti patīk bumbiņu spilvens. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...