pirmdiena, 2018. gada 5. marts

Marts sācies

Martā atgriezies mans saulainais prieks... saulainas dienas, saulainas bildes... un drīz saulains pavasaris 😉 😊


Zeķes 2018/4, adīju kā parasti ar 15 valdziņiem uz vienas adatas, zeķu adatas Nr. 2, bet zeķes izmērs sanāca lielāks nekā 39, apmēram 41... zeķu dzija gadījusies nedaudz rupjāka, kaut gan ficītē un kamolīšos uz aci tā neizskatījās. Esmu pārdomās par nākamo pāri, nevaru vien krāsu kombināciju izvēlēties... tātad pauzīte... zeķēm.


No Pāces vilnas 6/1 top džempītis, ar ļoti strīpainu stāva daļu un plūstoši krāsainām piedurknēm. Zils plus sarkans ir mana iemīļotā krāsu kombinācija, redz, tādus košus šo krāsu toņus var samiksēt no vairākiem Pāces vilnas kamoliem, mērķtiecīgi  tos izraujot no citu krāsu kombinācijām. Un man palikuši kastē tagad dzelten, brūni, zaļie...  Dzija mazgāta pirms adīšanas, tad adīšanas process baudāmāks. Ar piedurknēm biju spiesta palauzīt galvu, jo skaistie zilie toņi no kamolu kastes bija izlietoti... bet dažas senāk pirktās fices ar zilajiem izrādījās ar krietni plānāku pavedienu, miksējot ar pēdējā pirkuma ficēm atšķirība ļoti pamanāma. Uz veikalu doties nekārojās... Domāju un domāju, un izdomāju - adīšu piedurknes no tā plānākā pavediena, bet adīšu citā musturā - rievotajā, kas pats par sevi blīvāks un biezāks veidojas, nebūs tik ļoti intensīvi strīpainas piedurknes, kaut gan krāsu gamma tiek saglabāta. Es jūtu, ka eksperiments būs izdevies... nākamajā bildē piedurknes fragments:


Un mazliet arī krustiņoju, ziemas tumšais laiks pārdzīvots, saulainās brīvdienās ir atgriezusies vēlme pakrustiņot... mūsu forumā 


rit pilnā sparā! Mans pirmais gatavais rotājums:


Bildēs mānīgs lielums, tas pirmais ar zilo fonu ir krietni lielāks par otro... mana rotājumu kolekcija papildinās...  otra puse abiem krāsaina, tamborēta.

Vairāk bilžu un teksta -  laipni lūdzu uz forumu! Un vairāk rotājumu tur arī!Lai izdodas izkrāsot ikdienu!

2 komentāri:

RitaGri teica...

No tevis var smelties iedvesmu ikdienas iekrāsošanai!
Man pēc dabīgi baltā rokdarba arī turpinās ar krāsainiem.
Un pavasaris - būs! Būs! Tā priecē gaišās stundas darbiem.

ceita teica...

Vakardien skatos uz savām agrāk izšūtajām ornamentu gleznām, 18. smalkumā... un tik ļoti kārojas ko tādu atkal turpināt. Ak, pavasarī tik daudz ko jaunu gribēsies!
Tava baltā jaka īsts varoņdarbs, vienkrāsainu adīt man būtu sava veida neiespējamā misija.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...