piektdiena, 2017. gada 7. jūlijs

Diena pirms... Dzija. Sākums...

Brīvdienu nedēļa iegadījusies pavisam ne vasarīga, bet tādēļ jau nav jāskumst par to. Ja būtu vairāk saules, varētu nodoties Pāces vilnas mazgāšanai, kaut gan, ja būtu vairāk saules... tad nudien negribētos to darīt... Dzija, daudz skaistas dzijas... Jau kādu laiku domās miksēju Noro ar Pāci (saukta arī Dundaga wool)... azarts, prieks, neziņa, šaubas... tā atkal no jauna, pa apli vien... Pamēģināju, šķiet izdevās, vēl gan miglaina praktiskā puse, kādas sajūtas būs ikdienā nēsājot? Tālredzīgi izvēlos šajā mikslī vairāk Noro Flower Bed, dēļ dzijas brīnišķīgā ekskluzīvā sastāva. Pavedienu rupjums abām dzijām vienāds, arī struktūra sader, šim musturam izveidojusies ideāla saderība, krāsas fantāzijas lidojumā... jākombinē, to arī daru, apzināti izvairoties no galiņu jūras, pagaidām izdodas...Vairāk Noro vai vairāk Pāces, no kuras puses uz to paskatās?...


Adījums rievotais, tas ir, visu laiku adu tikai labiski, adatas Nr. 3,5. Uzmetu 70 valdziņus. Adīšu garu sleju, spēlējoties ar krāsām, galarezultātā iecerēta jaka, tipa mētelis, no savstarpēji savienotām slejām. Sāku ar zili violetajiem, vienkārši lielais Pāces kamols tā sākās... gaidu sarkanīgos, tie man pašlaik vairāk tīk... nezinu gan, vai pievienošu dzeltenos, vēlāk procesā manīs.


Lai tiktu uzreiz pie tik daudziem Noro kamolīšiem, dažas dienas nodarbojos ar pāris senāku adījumu ārdīšanu, dzijas taisnošanu, laikietilpīgs process, skaists process, bauda acīm, kamolos tīšanas prieks, atkal bauda acīm, lēnām... Reiz bija uzadīta veste, diezgan maz uzvilkta, jo neizveidojās pilnīgs komplekts, grūti sakombinējama ar manu pārējo apģērbu. Arī vestes nemīlu, tagad to zinu... Skaists musturs, vēl pēdējās bildītes mustura iemūžināšanai, piezīmes par adatu rupjumu un norāde, kur glabājas tehniskais raksts, gan jau man kādreiz noderēs... Un vēl atradu skapī vienu ilgi kalpojušu šalli, mīļu šalli, nolēmu arī tai dot nākamo iespēju... Pēc nēsāšanas, mazgāšanas, ārdīšanas, notvaicēšanas Noro pavediens ir kļuvis tikai mīkstāks, patīkamāks, lieliska dzija!Pirms un pēc tvaicēšanas, man tik ļoti patīk šie satītie dzijas panelīši, žūst gan veselu dienu, tātad, veselu dienu var priecāties par šādu skaistu Noro krāsu glezniņu... saskaitīju panelīšos četras oriģinālās krāsu kombinācijas no Noro Flower Bed paletes, kastē aizķērušies vēl nelieli kamoliņi no dažām krāsu kombinācijām, toties miksēšanas iespējas praktiski bezgalīgas...

Šī bija vienīgā šonedēļ izmazgātā Pāces vilnas ficīte, piemeklēju no saviem krājumiem pašu spilgtāko un raibāko, šķita, tā būs vieglāk sakombinēt krāsas. Burvīgas krāsas... Atkal nekļūdījos... ideja ir kādu laiku jāpanēsā sevī, lai izdotos, vai ne?

5 komentāri:

Kopje wol ?! teica...

I love the colors

RitaGri teica...

Tiešām skaists krāsu prieks!

ceita teica...

Paldies! Krāsas ir fantastiskas, prieks darboties!

Ateljee de Kraal teica...

beautiful colors, where can I buy this wool? noro wool..
I life in the netherlands, can I buy it from etsy? or ???
greetings Hanneke

ceita teica...

I bought this Noro Floower Bed yarn earlier in Riga, in the small shop Hobbywool, bet I was in Tallinn recently, I bought Noro FB yarn in a little Wool & Woollen shop.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...