otrdiena, 2016. gada 9. augusts

Uzlādēt baterijas... augustā


Tukša Raffaello kastīte, pirmdienas vēls rīts, augusta sākums, atvaļinājums, dažas obligāti šodien paveicamas lietas, protams, ka nepatīkamas, štruntīgs garastāvoklis, ātri skrienoši lietus mākoņi, kas tomēr nelīst, blakus mežs, bērni, dažreiz pavisam nepaklausīgi, suns, kuram vajag garo pastaigu, mana sāpošā kreisā kāja ... bet man ir maisiņš ar satamborētām puķītēm... un mazliet brīva laika uzlādēt manas baterijas!
 

 
Augusta krāsas, īstās krāsas, jādzen manas rudenīgās skumjas prom, vēl tām nav laiks, žigli atpakaļ vasarā, kaut vēlā, bet vasarā! Pa ceļam līdz mežam salasīju dažus ziediņus, ļoti košus un spēle var sākties!
  
Patiesībā šo ziedu tašas tamborēšanas procesu jau varētu beigt, paņemt adatu un smuki visas puķītes sašūt kopā, bet tad izpaliktu šī šodienas spēle garastāvokļa uzlabošanai. Šis atkal ir viens no tiem procesiem, kas svarīgāks par pašu galarezultātu. Krāsas uzlādē!!! Un palīdz man atgūt smaidu... Bet ko par šo manu bezmaksas terapiju saka suns, kuru vedu pastaigā? Neko... neticami mierīgi atpūšas un atļauj man mežā paspēlēties...
 
 
Lai jauka rītdiena!

3 komentāri:

Marion K teica...

So many beautiful flowers! I love them :))

RitaGri teica...

Un re, ir Tev arī ļooooti vasarīgs posts! Puķains, raibs un saulains.

ceita teica...

Paldies!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...