sestdiena, 2015. gada 5. decembris

Zvaigznītes kā puķītesTamborēju šonedēļ šīs vienkāršās (ziemas? pavasara? vasaras? rudens?) zvaigznītes vai puķītes un domāju, ka pēc noskaņojuma vai izmantotajām krāsām ļoti veiksmīgi tās var pielāgot konkrētā gadalaika vajadzībām. Oriģinālā Ziemassvētku žurnālā Sabrina Special S2291 šīs ir nosauktas par zvaigznītēm un tamborētas no rupja kokvilnas pavediena ar gana rupju tamboradatu Nr. 4,5, eglītē izskatās ļoti jauki, saskaitīju žurnāla lapā ap 30 rotājumiem puseglei (nez kādēļ visas eglītes šī žurnāla fotogrāfijās ir izrotātas tikai no vienas, tas ir no fotogrāfa puses), zvaigznītes-puķītes aizpilda visu izrotājamo laukumu, tomēr manai Ziemassvētku rotājumu kolekcijai piepulcināt tik liela (rupja) izmēra rotājumus nebūs prātīgi. Jau pagājušajā gadā ļoti veiksmīgi notestēju šīs zvaigznītes-puķītes, ļoooti veikli un zibenīgi tās tamborējas. Es mazliet esmu pamainījusi tām formu, pievienojot savu pēdējo tamborējuma nobeiguma kārtu no citas krāsas un nedaudz smalkāka pavediena, un, protams, neiztrūkstošo noformējuma lentīti. Kaut gan satamborētas daudz un bez lentītēm zvaigznītes-puķītes arī ir ļoti skaistas, vai ne? Jā, bet kas tad īsti tās ir - zvaigznītes vai puķītes?

 
Pagājušajās brīvdienās atklāju, ka man ir beigušies balto lentīšu krājumi mājās, ļoti muļķīgi sanācis, ka tie beigušies īsi pirms Ziemassvētkiem, jo.... arī tajos dažos veikalos, kuros paspēju šonedēļ ieskriet, koši baltas šaurās lentītes vairs nav nopērkamas... jāturpina meklēt, jo kas meklē, tas atrod... un ne tikai lentītes, hahaha.... esmu tagad tikusi arī pie dažiem jauniem tambordiegu kamolīšiem un pārsteidzoša secinājuma, ka papildināt lentīšu krājumus ar tieši tādām pat lentītēm, kādas man jau ir mājās un kas strauji tuvojas izsīkumam, vairs nav iespējams, lentīšu piedāvājums veikalos ir mainījies, šķiet arī cenas, bet varbūt tikai man tā šķiet vai arī pietiekoši ilgi neesmu vandījusies pa veikalu lentīšu plauktiem.
 
Brīvdienu rīta pāris pavisam brīvās stundas veltu dažu rotājumu noformēšanai, šodien izdodas izdaiļot septiņas no nedēļas gaitā uztamborētajām divdesmitastoņām. Pašu motīvu tamborēšana izdodas raitāk nekā to izdaiļošana nobeigumā. Noformētie rotājumi pagaidām iegulst kastītē, tā pildās ļoti strauji, esmu uz iedvesmas viļņa!
Lai gaišs šis svētku gaidīšanas laiks!

2 komentāri:

RitaGri teica...

Lai būtu zvaigznītes! Jo šajās tumšajās dienās, kad gadalaiks saucas - no rīta tumšs, vakarā tumšs, dienas laikā darbs - vajag košumu un gaismiņu.

ceita teica...

Jā, man tās tumsas pašlaik ir par daudz, tik daudz par daudz, ka ar lielu prieku izvilku no kastes savu balto brīnumu (egli) un ar bērniem izgreznojām ar gaismiņām un kaudzi rotājumiem, ļoti pietrūkst sniega šajā tumšajā laikā, jau kuro gadu....

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...