svētdiena, 2014. gada 19. oktobris

Zeltainā

Piektdienas saulainā rudens diena, burvīgās dobes pie lielās strūklakas un zeltainais Bastejkalns, nesteidzīga pēcpusdienas pastaiga, izbaudot pēdējo šīs nedēļas brīnišķīgo rudens lapu dzeltenumu.

Un lietus ar vēju jau šodien paveica savu, žēl..., tumšais un kailais laiks jāpārdzīvo ar tām krāsām, kas atmiņās vai kuras radām paši sev apkārt. Mani sajūsmina google+ automātiskie efekti, brīnišķīga atmiņu pastkarte - zelta rudens:


Made in H&M, šī rudens veiksmīgākais pirkums, ieraudzīju un iemīlējos, tik ļoti gribēju uzadīt sev kaut ko no žakarda, tikai brīvā laika kā vienmēr par maz un tik krāsainu adāmo ar daudziem kamoliem arī līdzi somā nepaņemt. Jauks pagaidu risinājums - brīnišķīgs džempītis jeb drīzāk kleita no pazīstamā veikala par demokrātisku cenu.

 
Krustiņus šonedēļ šūt atkal nebija laika, visa nedēļa nebeidzamos bērnu deju mēģinājumos, bet toties līdz ņemamais adīklis kļuvis krietni garāks. Patiesībā pavasaris ir mans labākais krustiņojamais laiks, gaiši vakari un vēl ne tik karsts, lai svīstu rokas.


Un kādas fantastiskas krāsas šajā viltīgajā kamolā (Schoppel Wolle Zauberwolle, 100g/250m), priecājos un adu ar milzu baudu, kamols tā satīts, ka no virspuses visu krāsu burvību neieraudzīt. Lapas būs nobirušas, bet košās lapu krāsas joprojām mani priecēs šajā šallē. Pašlaik esmu izadījusi vienu ficīti, izskatās, ka garai šallei būs nepieciešamas apmēram trīs, adāmadatas Nr. 3,5.


Un šīs darbīgās un tik steidzīgās rudens nedēļas kolāžas bilde, šonedēļ tamborēto vilnīšu šalle rullē, pietiekoši gara un gaisīga, lai nēsātu to arī saliktu dubultā, un tieši tādēļ ļoti, ļoti silta: 


Lai jauka nākamā nedēļa!

4 komentāri:

Agnese St. teica...

ceita - Tev izdevusies tik fantastiska pastkarte ar Bastejkalna panorāmu, tāda rudens burvība, pasakaini!!!!!!!!!
Adīklītis ļoti pieskaņots pašreizējam zelta rudenim, kuru pagājušās un šīs nedēļas vējš un lietus jau diemžēl būs pamatīgi izdzenājis un skatam vairs pavērsies tikai kaili koki. Jau ar nepacietību gaidu pavasari (nav rudens otra puse un ziema mans gadalaiks).
Lai Tev jauka šī oktobra pēdējā nedēļa!

Sixspārne teica...

Skaisti zeltains Tavs rudens! Gan darbos, gan bildēs. :)
Un kleitiņa fantastiska! :)

Alise teica...

super skaisti un tik labs noskaņojums!

ceita teica...

Paldies par komentāriem!
Šonedēļ cīnāmies ar vīrusiem un iesnām, diemžēl, kā jau rudenī, bet rīt būs atkal jauna diena, viss būs labi!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...