svētdiena, 2014. gada 12. oktobris

Lieliska oktobra nedēļa


 
Brīnišķīga oktobra atpūtas nedēļa, saule un lietus, pastaigas garas un ne tik garas, mazliet arī rokdarbu prieka un milzums iedvesmas un enerģijas tumšākajam rudens laikam.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beidzot arī mana šalle tika pabeigta, no abām dzijas ficītēm vēl palika mazliet pāri, jo kopējais garums ir pietiekošs, pat ierēķinot šalles izstiepšanās tiesu nēsāšanas procesam.
 


 
 
Kaut gan rezultāts ir lielisks - košs, mīksts, krāsains, viegls.... bet vilšanos sagādāja materiāls, precīzāk Rowan kidsilk haze stripe, pūkojas, baisi pūkojas, met pūku.... (iepriekš neviena kidmohēra ar zīdu šādi nav uzvedusies) .... ļoti gribētos cerēt, ka reiz šī pūkošanās beigsies un tad jau nebūs jādomā, ar kādu apģērbu šo šalli kopā nēsāt. Manas kokvilnas tumši zilās bikses vakara gaitā bija kļuvušas viegli sārti pūkainas.
 
 
Fotosesija dabā tapa gan vēl pirms šī pūkošanās pārsteiguma atklāšanas, pēdējās šalles kārtas bija kļuvušas manāmi garākas, un adīšanas process bija dikti ieildzis, tādēļ milzīgs bija mans prieks par pēdējo ievilkto pavedienu un šo prieka brīdi un pirmo uzlaikošanu iemūžināju ātrā selfijā.
 
 
Jaunumu iepētīšana svešā valodā nav nemaz tik neiespējama, jo rokdarbu valoda ir saprotama visām iesaistītajam personām, un lieliskās bildes ir iedvesmojošākas nekā garlaicīgs teksta apraksts kārotā galarezultāta sasniegšanai, šonedēļ izšķirstīju veselu kaudzi dažādu iedvesmojošu rokdarbu un stila žurnālu (cena apmēram 7 līdz 9 eur gabalā), bet iegādājos vien divus, un, protams, arī kādu nieku acis apžilbinošā hobijveikalā.
 

 
Perfektas vēlā rudens krāsas, tik piesātinātam krāsojumam  un maģiskai krāsu spēlei ideāls pats vienkāršākais valnīšu musturs, mans ceļojuma rokdarbs, viegli, ātri, pašlaik jau gan krietni garāks adījums, rezultāts būs biezāka šalle no lieliskas dzijas (Schoppel Wolle, merino). 
 
 
P.S. Šonedēļ izšūto krustiņu skaits manai saulespuķei vien nieka 504, tie paši tikko pustumsā iekrustiņoti, tādēļ krustiņatskaites Otrās Elpas 2014 piektā etapa bildes vietā prieks bērna acīs par kopā pavadīto atpūtas laiku.
 
 
Krāsainu nākamo rudens nedēļu!

1 komentārs:

Flowermouse Design ❀ Lone teica...

Beautiful scarf and the colors are wonderful!!! You can use almost any color to it!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...