sestdiena, 2014. gada 7. jūnijs

Piektdien - zibakcija, sestdien - tirgus

Piektdien piedalījos neierastā pasākumā - zibakcijā Stacijas laukumā - publiski adīt cimdu 15 minūtes, to arī čakli darīju, liels prieks par jauko kompāniju un vēl lielāks prieks sen neredzētās krustiņmāsas Dainu un Mariku satikt. Dažas bildītes no Stacijas laukuma, mans atklājums - izrādās, ka cimdu, tādu pa vienkāršo no viena raiba kamola, itin jauki var adīt arī kājās stāvot. Sākumā gan nedaudz rokas trīcēja, jo tv kameru tuvums mulsinošs, bet adīšana nomierina, rezultātā kādu centimetru publiski uzadīju, āķis lūpā, dienas notikumu iedvesmota, vakarā jau krietnu puscimdu nomargoju.
 Un vēl interneta plašumos šo to par zibakciju atradu:

zibakcija

http://www.leta.lv/photo/album/315A34A3-9D25-4B3E-9CA1-867A43AE08AE

https://www.youtube.com/watch?v=n8yklEMRq7w

Un šodien atkal dvēsele gavilē, jo tik ļoti gaidītais Brīvdabas muzeja amatnieku gadatirgus ir klāt. Pašā rīta agrumā prom uz tirgu, visi kopā laimīgi nokļūstam līdz ieejai, cilvēku burzma jau liela, tik ierasta, kā vienmēr, pirmais gājiens aši, aši pēc Pāces dzijas, šovasar vēlme pēc zilajiem toņiem, tos arī veiksmīgi atrodu, laimes deva iegādāta ar apdomu, jo maisiņš jau pašai vien līdzi pa tirgu būs jānes, bet saimnieks apstiprina, ka Zāļu tirgū arī būšot. Tālāk tiek respektētas bērnu vēlmes, dodamies uz Raunas cepli, šogad manējie čakli darbojas ar mālu, kādus stundas divas aizrit nemanot, jo visiem trim gan pie ripas vajag, gan vēl pa vienkāršo no māla kaut ko salipināt, lielais paldies cepļa jaukajām saimniecēm par milzīgo pacietību, jo mazo gribētāju darboties sarodas daudz. Un tad jau pusdienas laiks klāt, laižam tālāk uz ezera pusi, kur pēc krietnām un sātīgām pusdienām ēdamzonā, dodamies lēnā pastaigā gar ezera krastu. Un vēlāk atkal ienirstam tirgus burzmā un čakli maku tukšojam, bērniem - kārumi un gardumi, arī piparkūkas, protams,  abiem puikām koka ķirzakas ļoti, ļoti vajag, bet es vēl tieku pie auskariem un koši sarkaniem linu svārkiem, laime pilnībā.... Laimīgi, noguruši, mazliet netīri no putekļiem, vien vēlā pēcpusdienā iznirstam no vilinošā pasākuma vietas. Lieliski pavadīta šodiena!   

5 komentāri:

RitaGri teica...

Cik jauki, ka pastāstīji par adīšanas zibakciju. Kaut kā šādu ziņu dzirdēju garāmskrienot, kad māte teica, ka Rīgā būšot zibakcija un viņai tieši šobrīd "adās"cimdi, bet žēl, ka līdz Rīgai neaizbraukšot. Vai interviju ar jums arī kaut kur var noskatīties?

Alise teica...

Labi izskaties!
Prieks redzèt, ka noro labi kalpo!

Daina teica...

O, es ar tiku kadrā! Pasākums cimdiem bija labs! Priecē Ceita, cik labi izskaties, un jaciņa ir dievīga!!

ceita teica...

Mīļš paldies par komplimentiem!

Noro ir lielisks, tik lieliski dievīgs, ka pirms pāris nedēļām atkal nopirku vienu kamolīti vēl vienai jaciņai. Piebildīšu, ka jūtos pašlaik nereāli LABI, kaut gan mana reālā dzīve sagriezusies pamatīgā virpulī.

Dainu intervēja TV5, gan jau rādīja pa tv, es neredzēju nevienu sižetu.

Anonīms teica...

skaistas krāsas un foršas aktivitātes! Īsta vasara!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...