otrdiena, 2013. gada 19. novembris

Novembra adatu darbi

Esmu apmaldījusies sīklietiņās, patīkami apmaldījusies... Iedvesmai katru tumšo vakaru pa ceļam no darba uz mājām Purvciema Lido Ziemassvētku dekorācijas, bet brīvdienās iedvesmota atvēru savu eglīšu rotājumu kasti. Ziemassvētku rotājumu gatavošanas laiks sācies. No visa pa drusciņai, sakrustiņoti daži nelieli motīvi no žurnāliem, kaut kas uztamborēts, daži bumbulīši, bet šo sīklietiņu kopā likšanas prieks vēl sekos.
 
 
 
Novembris noteikti ir cimdu mēnesis, no raibās zeķu dzijas vienkāršā valnīšu rakstā  top ikdienas dūrainīši, nēsājot ļoti jauki pieguļ rokai, bet pie tv uzadās ļoti ātri. No vienas ficītes (100g) pietiek diviem cimdu pāriem. Rakstainajiem sapņu cimdiem pieķerties nesanāk, jo paralēli sīkdarbiņiem top arī Ziemassvētku dāvanas. Rosīgs man šis tumšais novembra mēnesis.
 

 
 
Lai jauka šī nedēļa!
 


3 komentāri:

Iveta teica...

Kādi koši smukumi!

RitaGri teica...

Kādi jauki Ziemassvētku motīviņi! Un tamborētā bilde arī. Bet siltie cimdiņi tik koši. Prieks, ka tev sācies rotājumu gatavošanas laiks. Ceru, ka nedēļas nogalē arī atkal varēšu atsākt savus rokdarbiņus, šobrīd vēl turpinās mani novembra svētki.

Alise teica...

Hmmm, man vēl ne prātā nav Ziemassvētki...
Tava sīklietiņu pasaule ir burvīga! Ceru, ka iespaidošos un sākšu ar piedomāt pie ZS.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...