svētdiena, 2012. gada 5. augusts

Vairāk sarkanā...

Jeb katru dienu pa piedurknei! Tādu adīšanas tempu var sasniegt tikai brīvdienās. Olimpiādes nedēļas cienīgs starts sestdienas rītā ap sešiem, adīju pāris stundas vientulībā, kamēr manas pūces izlidoja no migām. Vēlāk turpinājums uz mīļā pagalma soliņa. Adīju vienlaicīgi abas piedurknes, tad nav atkārtoti jāseko līdzi pieaudzējuma vietām. Divas  brīvdienas, divas piedurknes. Izlietoju gandrīz visu Noro, tas ir, jakai (izmērs 46/48) bija nepieciešams apmēram 300g dzijas. Adāmadatas Nr.4, adu diezgan cieši. Turpinājumā sarkanā kidmohēra (ar zīdu), ar tievu, mazliet zeltītu diedziņu, pavisam niecīgs spīdumiņš, tāds tikko nojaušams saulītē. Kidmohērai izvēlējos adatas Nr.3 (pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem). Tā būs jakas apdares maliņa, vienlaicīgi arī apkakle, tālākajā žurnāla bildītē tā jakas daļa, kas melnā krāsā. Jāada valnīša rakstā gara josla, gandrīz kā šaura šalle. Nojaušu, ka tas būs garlaicīgi, bet rezultātā jakai būs košs, sarkans akcents, mīksta, jo mīksta jakas priekšpuses maliņa. Jakas modelis no augusta Sabrinas.


Jau pavisam drīz ceru uz galarezultātu. Secinājums sev - man vislabāk patīk, kā šī Noro krāsu ritms izkārtojas adījumā apmēram pie 70 valdziņu platuma. Ja es adītu šo jaku no jauna, tad mugurdaļu tomēr veidotu no divām daļām. Bet man nepatīk ārdīt, būs tāda interesanta jaka, no mugurpuses strīpaināka, no priekšpuses sarkanāka.
Kamēr vēl rokas aizņemtas ar adatām, prātā atkal tamborētās puķītes. Narvesenā  nopirku jauno Annu (08 2012), ieraudzīju tajā brīnišķīgu raibu puķīšu paklāju ļoti košās krāsās, vēl acīs iekrita adīta balta sega no motīviem un koši dzeltenais vasaras džemperītis.
Protams, ka nopirku ne tikai šo žurnālu, bet arī kaudzīti ar citiem, arī jaunos rokdarbu žurnālus, lai tiktu pie krūzes ar Sidu virsū. Lipīga akcija, smuka krūze, forša multene.
Rosīgu jauno darba nedēļu!

1 komentārs:

Alise teica...

izskatās efektīgi! tagad gaidīsim kopā saliktās jakas bildi tev mugurā!
Es vēl joprojām cīnos ar zilām Noro mežģīnēm. Rīt oficiāli sākas atvaļinājums. Cerams, ka atvaļinājums būs iespaidiem un rokdarbiem piesātināts...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...