svētdiena, 2012. gada 12. augusts

Atpūsties savādāk

Šķiet tas bija sapnis, citāda pasaule, ar sirdi atgriezties jaunībā, bet tomēr būt šodien un kopā ar ģimeni. Saņēmu pirms kāda laiciņa e pastu no Agneses, ielūgumu piedalīties un vadīt kādu brīvdabas meistarklasi. Izdevīgā šī gada festivāla vieta (tik netālu no maniem laukiem), un

brīvdabas meistarklašu festivāls, kur (teksts no Give&Get mājaslapas):
domā par došanu, nevis ņemšanu;
satiekas radošie un prasmīgie, draudzīgie un priecīgie;
savā pieredzē un prasmēs dalās sava sirdsdarba darītāji.

Es piedalījos! Divas pozitīvu emociju pārpilnas brīvdienas, mazliet lietus, bet vairāk saules, daži odi, milzums smaidīgu un laimīgu cilvēku, ļoti garšīga brokastu putra uz dzīvas uguns, vecais Krapes muižas parks, iespaidīgie senie ozoli, gliemeži, daudz gliemežu un ... To nevar izstāstīt, tas ir jāsajūt.
Es tamborēju un iedvesmoju to darīt citiem, vīrs sabatikoja sev krekliņu (uz iedvesmojās tik ļoti, ka jūtu, tas nebūs viņa vienīgais batikotais krekliņs, bet gan pirmais...), Marta gatavoja gaismas brošas, Mārtiņš paspēja būt gandrīz visur un pat pazust, bet zaļi zilu ģīmi starp atsaucīgiem cilvēkiem var gana ātri atrast, bet mazais Jančuks bija sajūsmā par kompāniju,  mežu, žagariem, gliemežiem, ugunskuru, suņiem... utt. Un kad satumsa, mēs vēl būvējām mājiņas no vafelēm. Sveču ceļš mežā, diskobumbas gaismas, skatuve un mūzika, ja vien bērniem negribētos gulēt... Skaisti!

Radīsim skaistāku pasauli kopā!

Give&Get

Festivāla divas dienas manās bildēs, 11.08.2012. - 12.08.2012.

Un joprojām uz festivāla viļņa, svētdienas pēcpusdienā laukos žāvēju savus tamborējumus, mazliet tie vēl mitri no sestdienas lietus. Un pēdējie satamborētie kvadrātiņi, lēnām top nākamā sega.


Atpūsties var savādāk!
Lai saulaina nākamā darba nedēļa!

6 komentāri:

Inese teica...

fantastisks pasākums bijis :)

Alise teica...

jā, pilnīgi apskaužu, ka neko par tādu nezināju

Daina teica...

O, cik skaists pasākums un tavi dievīgie darbi!!!!!

Lelde teica...

Izskatās varen' interesanti, žēl, ka par tāda neuzināju agrāk :) !

Lelde teica...

Izskatās varen' interesanti, žēl, ka par tāda neuzināju agrāk :) !

Márta teica...

De jó!!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...