svētdiena, 2012. gada 17. jūnijs

WIP svētdienā

Apsolītās procesu bildītes, fotografēts uz balkona šodien, negants vējš, ik pa laiciņam uzspīd saule.


Šalle gandrīz gatava, pietrūkst pavisam maz, bet vēl jāievelk tie ļoti daudzie diegu galiņi. Pabeigšu un visticamāk nolikšu skapī līdz vasaras beigām. Ļoti mīksts un gaisīgs tamborējums, būs skaista vilnīšu šallīte.


Jaciņai uztamborētas trīs puķīšu kārtas visā jakas platumā, mugura plus abas priekšpuses daļas. 33 puķītes, bet  vēl vajag ļoooti daudz. Žurnāla oriģinālmodelī dzija ir rupjāka, puķītēm vajadzētu būt lielākām diametrā, bet manas puķītes ir mazākas un smalkākas, es palielināju piegrieztnei puķīšu skaitu un ņemot vērā, ka manai jaciņai izmērs vajadzīgs lielāks, tad man nepieciešams satamborēt daudz vairāk motīvu. Tātad, darba daudz līdz galarezultātam. Man patīk tamborēt, un dzija ir lieliska!Fantastiskas krāsas! Pacietību, tikai pacietību, jūtu, ka rezultāts būs tā vērts.

Šodien mums bija iepirkšanās diena, klejojām ar Martu un Jančuku pa lielveikalu, pamatīgi iepirkāmies. Pirkumu nagla- krokši (crocs) man uz 8 cm papēža, kaut ko tādu nebiju līdz šim redzējusi. Nopirku arī iztrūkstošos tamboradatu numurus, Clover, protams, pie mums nopērkamās vislabākās tamboradatas.

Lai izdevusies nākamā darba un svētku nedēļa! 

2 komentāri:

Hela teica...

Šalle ļoti smuka, tikai krāsās tāda ziemīga. Nu ja, bet ziemai jau tā taču ir domāta, vai ne? :)
Puķītes! Kā man tās patīk! Ceita, nekārdini, citādi vēl sākšu arī tamborēt un tad vispār nekam neatliks laika. :D
Prieks par tavu prieku no tamborēšanas procesa. :)

ceita teica...

Hela!
Paldies par jauko komentāru, prieks Tevi šeit satikt!
Ja vien tikšu uz mūsu vasaras tusiņu, tad kārdināšu visas krustiņotājas ar tamborēšanu.
Šallīte ir ļoti plāna un gaisīga, ziemā ar to varētu nosalt, iespējams, ka bildes šoreiz mānīgas. Pieļauju, ka es varētu nēsāt to agrā rudenī vai vēlā pavasarī, varbūt pie kaut kā melna, lai to atsvaidzinātu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...