piektdiena, 2012. gada 16. marts

Atkal granny...


Šīs nedēļas vīrusu ietekmē grūti sakoncentrēties kādam konkrētam rokdarbam, Mārtiņa zirnekļa tīkls nolikts uz brīdi malā, krustiņus pašūt nevaru, jo nogurušas manas acis, bet mierā nosēdēt un ļauties slimošanai es nemāku. Jāizdomā tāds darbošanās veids, lai nekas nav acīm jāskaita, bet rokām jāļauj darboties labi pazīstamā musturā. Tamborēt kvadrātiņus- lieliska ideja! Atceros, ka bērnībā man bija interesanti tamborēta jaciņa, kaut ko līdzīgu tagad atradu googles plašumos, redzēju bildītes ar galarezultātu, bet ierakstot meklētājā- granny shrug pattern, atradu pamācību tamborēšanai (angliski). Ļoti vienkārša recepte- jātamborē labi pazīstamajā granny musturā sešstūri- 2 gabali, tos pēc tam saloka katru L burta formā un sašuj kopā, izveidojot jaku.

Krājumos atradu vēl divas Regia hand-due effect (70% vilna) dzijas ficītes, katru gan citā krāsas tonī, bet kopā draudzīgi violeti sarkanā krāsā, dzijas tomēr mazliet par maz manai iecerei. Ko darīt, ja nav vēlēšanās doties uz veikalu? Jāparok dziļāk dzijas kastēs! Urrā, atradu pagājušajā gadā nopirkto  igauņu vilnas dziju pieskaņotās krāsās, pavediens šķiet atšķirīgs pēc struktūras, bet rupjums ļoti līdzīgs. Mīnuss- dzija nav gatava tūlītējai lietošanai. Izvilku no kastes dziju, vienu šķeteri izmazgāju, izžāvēju un satinu skaistos kamolīšos. Vajadzētu tādā garā turpināt darboties ar pārējo dziju, bet iedvesma strauji apsīka. Tītavas un kamolā tinējs no vecajiem labajiem laikiem.


Katra piedurkne jakai sanāks atškirīgā krāsā, esmu iztamborējusi vienam sešstūrim visu Regia ficīti, otrs sešstūris arī top, tālāk tamborēšu ar igauņu dziju. Apdarei esmu atradusi vēl nepilnu ficīti Novitas zeķu dziju, arī līdzīgā krāsā. Tamboradata Nr.3,25.

Jauku nedēļas nogali!

2 komentāri:

Alise teica...

laimīgā, ka tev ir dzijas tītaviņas. Es arī štukoju tādas iegādāties. Igauņu sarkanā, izskatās tā, no kuras es tikko uzadiju savu sarkanu vilnīšu jaku. Granny shrug patternu redzu pirmoreiz. Intersanti! Apbrīnoju tavus tempus!
Nu, vai būsi patukšojusi savus ogu toņos dziju krājumus? :-)

Anonīms teica...

Very pretty. Hope you feel better soon.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...