piektdiena, 2010. gada 3. decembris

Ziemassvētku rotājumi- zvaigznītes ar konfektēmTurpinu gatavot Ziemassvētku rotājumus, šodien bija vairāk brīva laika rokdarbiem. Kamēr lielākie bērni viens skolā un otrs bērnudārzā, mēs ar maziņo puiku spēlējāmies ar diegu kamoliem- rotaļu- es tev un tu man. Brīnumainā kārtā neviens diegu kamols necieta un nesamudžinājās, bet manas rokas čakli tamborēja zvaigznītes. Reiz biju no interneta izdrukājusi kādu nepazīstamu zvaigznītes shēmu, kaut shēma neskaidra, bet tamborējot sanāk ļoti skaista zvaigznīte. Es izdomāju to vēl aptamborēt ar citas krāsas pavedienu, ar kuru arī pēc tam satamborēju kopā.

Šeit satamborētās zvaigznītes, bet vēl nebija ideja galarezultāta noformējumam.

Izmantoju dažāda rupjuma diegus, arī tambordiegus, kokvilnas diegus un speciālos zelta, sudraba diegus. Tamboradatas šoreiz Nr. 1,25,   1,5   2,5  un  3,0 .

Ideja noformējumam radās no Adventes kalendāriem, divas vienāda lieluma zvaigznītes satamborēju, vienu malu atstājot vaļā, lai varētu tajā ielikt konfekti. Iesēju vēl pieskaņotas lentītes, lai arī šie rotājumi būtu pieskaņoti manai Ziemassvētku rotājumu kolekcijai. Lielākajai zvaigznītei diametrs 10 cm, mazākajai 6 cm. Dienas laikā man izdevās uztamborēt un noformēt piecus rotājumus, tas ir 10 zvaigznītes. Tagad musturu esmu iemācījusies no galvas.
 Te mazliet tuvāk

Kamēr rakstu šo rakstiņu blogam, manējie lielākie bērni skatās Viens pats mājās 2 un reklāmas pauzēs spēlē teātri, arī mazais maisās, t.i. rāpo tiem pa kājām, pēc šādām skaļām un jautrām izklaidēm atkal mājās būs liela nekārtība....

Lai omulība un mīlestība arī jūsmājās!

4 komentāri:

Binga (citviet arī BIG) teica...

Super ideja!Būs jānošpiko.

ceita teica...

Paldies!

RitaGri teica...

Ļoti skaistas zvaigznītes. Shēmu labprāt aizņemšos. Kad tikšu pie tamborēšanas, pagaidām nezinu.
Jautri gan jums ir gājis!Visādi zvēri sanākuši mājās.
Ar sveicieniem 2.Adventes vakarā
Rita

ceita teica...

Rita, paldies!
Jā, jautrība bez gala... trīs mazi bērni, tas ir daudz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...