sestdiena, 2010. gada 11. decembris

Saldā sega – pabeidzu!!!


Vakar pabeidzu, ievilku pēdējo pavedienu, labs darbiņš, kas vēl šogad padarīts!


Galarezultātā izmērs gatavai segai 155cm * 185 cm.  272 valdziņi, adāmadatas Nr.4.Tas tā aptuveni, nestiepjot, sega ir ļoti mīksta, patīkama uz tausti, krāsas fantastiskas, ļoti salda sega. Fotografēju telpā, tādēļ grūti ar manu aparātu labākas bildes dabūt, ak kā gribētos kādreiz pie labāka tikt...!
Bet vienalga palika pāri vēl dziju pārpalikumi no jau pārpalikumiem. Tagad nevaru izšķirties, vai nākamo tamborēt pieskaņotu spilvenu segai vai tomēr adīt sev vesti, šodien vēl domāšu, bet rīt jau sākšu jaunu rokdarbu. Esmu sailgojusies pēc krustiņiem, varbūt šodien izdosies mazliet pakrustiņot.

6 komentāri:

Inese teica...

ārkārtīgi skaista sega :)
Apsveicu ar liela darbiņa paveikšanu!

ceita teica...

Inese! Paldies par līdzi jušanu procesā, paldies par apsveikumu!

Inese teica...

:) Šodien parādīju tavus skaistos adījumus mammai - nu arī viņai āķis lūpā (atšķirībā no manis, viņai šis raksts ir saprotams un liekas pavisam vienkāršs, tas vieš cerību, ka viņa ātrāk kaut ko šamā stilā uzadīs, nekā es :D)
Paldies, ka kārdini ar saviem skaistajiem darbiņiem!

ceita teica...

Taisnība, tas musturs ir ļoti vienkāršs, visgrūtākais segas tapšanas procesā ir pats nobeigums, jo sega gara, adījums milzīgs, pārvietošanās iespējas adot minimālas, bet ja redzu rezultātu, tad tas viss ir sīkums!
Paldies par labajiem vārdiem!

Unknown teica...

Sega ir burvīga, ļoti smuka un tieši priekš tumšajiem ziemas vakariem košās krāsās. Apsveicu Ceita ar segas pabeigšanu.

ceita teica...

Solle, paldies!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...