otrdiena, 2021. gada 30. novembris

Novembris 2021


Novembrī meklēju gaismu, tiešā un pārnestā nozīmē. Tumšais laiks jāpārdzīvo, ar krāsām pret tumsu - tas vienmēr izdodas. Atsāku izšūt, dienas gaišajās stundās, pa pavedienam vien, lēnām un neatlaidīgi uz priekšu. Pasūtīju izšūšanas komplektu (dizains Alisa), ar saulespuķēm, galarezultāts būs 30*40cm lielumā, 32 krāsas, arī jauktie toņi. Par procesa tehnisko pusi neesmu sajūsmā, bet šoreiz dizains atsver visu. Ja vien būtu iepriekš zinājusi, ka komplekta audums procesā nebūs ok (ļoti iestīvināts, arī aidas caurumiņi nav perfekti, bieži adata izslīd starp diedziņiem), tad to laicīgi nomainītu, arī diedziņi nav pierastie slidenie, bet tādi spuraini un brīžiem mezglojas. Oriģināli sagriezto pavedienu garums nav manējais, pavediens ir par garu, bet uz pusēm pārgriežot, tas kļūst pārāk īss. Neskatoties uz neērtībām izšūšanas procesā, divu nedēļu laikā pirmo saulespuķi gandrīz sakrustiņoju. Dienās bez saules izšūt saulespuķi - šī krāsu terapija ir perfekta! Un sapņoju atkal atgriezties pie sava lielās saulespuķes procesa... vēlāk, nākamgad. 

Krāsainajam džempītim adīju vienkrāsainas piedurknes, trubiņas pa apli uz zeķu adatām (18*4 valdziņi, adatas Nr.2,5). Garlaicīgi, paredzami, lēni, bezgalīgi..., bet pabeidzu šodien, tieši novembra pēdējā dienā! Esmu gandarīta par paveikto, lielisks rezultāts.

Novembrī uzadīju (pabeidzu adīt) trīs pārus zeķes, bilžu kolāžā gan tikai viens no tiem iekļuvis. 

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt, arī sniegs un ziema ir klāt, būšot auksts, tā sola laika prognoze. Ar cerībām, pārdomām, mieru, klusumu - decembris būs pasakaini skaists. Veselību visiem!

2 komentāri:

RitaGri teica...

Laba tev krāsu terapija novembrī!
Man patīk sniega terapiju, tas baltums ir labs.(Es nerunāšu par sarkanajiem brīdinājumiem un tamlīdzīgām praktiskām lietām, saistītām ar lielo sniega daudzumu.)

Inese teica...

O, jā, saulespuķes novembrī ir precīzi tas, kas vajadzīgs 😊 katastrofāls gaismas un saules trūkums

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...