pirmdiena, 2021. gada 30. augusts

Augusts 2021

 


Augusts ir tamborēto kvadrātiņu mēnesis. Jau mēneša sākumā IG tamborēšanas profilu reklāmas aicina gatavoties tamborēto kvadrātiņu dienai 15.augustā. Sameklēju tamboradatu un laicīgi uztamborēju 16 mazus kvadrātiņus, kurus vēlāk ieadīju košā zeķu pārī. Un šoreiz neticami ātri uzadās šis zeķu pāris, piecās dienās, kaut gan process grūtāks un piņķerīgāks kā parastām zeķēm. Kvadrātiņus sašuvu, no katras kvadrāta malas uzlasīju 15 valdziņus, zeķei 4*15 valdziņi, zeķu adatas Nr.2. Jautrs galarezultāts izdevās! Laicīgi piesekoju IG #grannysquareday2021  un #grannysquaremakes2021 
15.augusta rītā uztamborēju vēl vienu lielāku kvadrātu, ar saulespuķi, sakombinējot no mājās atrodamām tamborgrāmatām divas dažādas shēmas vienā. Iedvesmas kvadrāts, bez konkrēta mērķa, bet tik izdevies testa rezultāts. Un tad vēlāk visu dienu nodevos kvadrātiņu apjūsmošanai, komentēšanai  un interesantāko shēmu pieseivošanai IG plašumos. 15. augusts šogad bija sestdiena, tātad, forša brīvdiena rokdarbos! 
Kvadrātiņu iedvesmota šomēnes "uzsēdos" uz tamboradatas, bija jau piemirsies, cik ātrs ir tamborēšanas process, cik ātri iespējams tikt pie galarezultāta! Divas ficītes Malabrigo lace (2x50g, hand-dyed baby merino wool) - lieliskas mežģīņu tamborēšanai, top šalle, mīksta un viegla. Tamboradata Nr.3.
Mans nejaušs augusta atklājums zeķu dzija Gazzal Happy Feet, kuras sastāvā merīnvilna. Koša, mīksta, strīpaina, jautra. Lielajā ficē ir divas vienādas mazākas ficītes, ar identisku pavediena sākumu abām zeķēm. Vienu pāri jau uzadīju, nākamais uz adatām.
Paralēli turpinu adīt arī zaļo mētelīti, vēl tikai nedaudz līdz tā finišam.
Lai viss izdodas! Veselību visiem!

Nav komentāru:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...