pirmdiena, 2017. gada 4. septembris

GGDW jeb... būs pasaulē lielākā tamborētā sega

16 mani tamborētie kvadrāti dosies uz Nīderlandi. Tas būs  mans ieguldījums pasaulē lielākās tamborētās segas tapšanā. Granny Square dienā 2017 saņēmu virtuālu uzaicinājumu uztamborēt vienu vai vairākus kvadrātiņus. 

The Biggest Crochet Blanket  in the World 2018 

Informācija instagram šeit: @ggdw2018 

Mazs gabaliņš no Latvijas. Agrs rudens, pašlaik jau vēl apkārt zaļš, šīs dažas oranžsārtās kļavlapas atradu dziļāk mežā, avenājiem rudenīga nokrāsa, mežā dzeltenīgais visapkārt, gan blāvāks sažuvušas zāles izskatā, gan pavisam intensīvs - mežmalā zeltslotiņas. Šoreiz lai izpaliek viršu violetais un brūkleņu sarkanais, esmu veltījusi šiem kvadrātiem apmēram nedēļu sava brīvā laika. Pietiks, laiks apstāties... man ļoti patīk tamborēt šos motīvus, ļoti patīk šo kamolu krāsas! Dzija, protams, vietējā, Pāces vilna jeb Dundaga wool, iepriekš izmazgāta, tādēļ mīksta un noteikti būs silta! Kvadrāta izmērs 20*20 cm.Nosūtīšu, tādus pat nesavienotus, šos kvadrātus tuvākajās dienās ar pasta starpniecību. Tamborēt - tas ir tik aizraujoši!!! Redzēju kvadrātiņus arī no Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Igaunijas... drīz būs arī no Latvijas! 

Lai jauka rītdiena! 

5 komentāri:

Marija teica...

Tik brīnišķīgas krāsas un kvadrātiņi! Ceita, ja nav noslēpums - kāda izmēra tamboradatu izmantojat? Un vai tam kvadrātiņam raksts ir kaut kur onlainā pieejams? Varētu saņemties, atmest bailes no gabaliņu savienošanas un ķerties klāt, ļoti jau nu iedvesmojoši :)

ceita teica...

Paldies. Šos es tamborēju ar Nr. 3.5, bet iepriekšējām segām ar 4. Googlē var atrast motīvu, meklējot large circle in a square tutorial. Motīvu savienošana satamborējot, tas ir vieglāk un ātrāk nekā sašujot! Ar krāsaino Pāces dziju prieks tamborēt, galiņu sanāk maz. 😊 Lai izdodas!

Marija teica...

Liels, liels paldies! :)

Hila Yahalom teica...

Hi, Would you please tell me what color and type of yarn you used? how much of it is needed for a king size blanket?
Your work is inspiring!
Thank you so much!

ceita teica...

Thank you for your comment! 💖 100% wool from Pāces vilnas fabrika (IG @ pacesvilnafabrika) or Dundaga wool (FB dundagaswool). No color code. For a king size blanket about 1 kg wool 😊

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...