svētdiena, 2017. gada 2. aprīlis

Šī pavasara krāsas

Zeķes un ziemas miegu pie malas, esmu iestrēgusi šī gada devītajā zeķu pārī, pašlaik pat bez prognozes par galarezultātu, kaut gan gads jau tikko sācies, vai ne? Turpinājums zeķu adīšanas izaicinājumam vēlāk... bet zeķu dzijas atlikumus - kvadrātiņos! Mirkļa iedvesma un uztamborēts viens izmēģinājuma kvadrātiņš, šoreiz tamboradata Nr. 3.25, daži ficīšu atlikumi un daudz mazi, mazi kamolīši maisā, tas savukārt čemodānā un piedzīvojums var sākties! Ārā pavasaris!
 

Fonu atpazināt, vai ne? Šopavasar pirmo māllēpi atradu Zviedrijā, un krokusus sasmaržojos arī turpat, un kvadrātiņus uztamborēju pat veselus 62 gabalus. Jo laiks kā jau pavasarī nepastāvīgs, saule mijās ar lietu un viendien pat ar sniegu. Un lietainās brīvdienās var visu ko sadarīt, gan uz baseinu paspēt, gan šopingā doties, gan arī patamborēt ... un man ir iepaticies publiski rokdarboties, laikam jau tas pašpietiekamais vecums, kad vairs netraucē citu skatieni, bet cik interesantas sarunas ar pilnīgi svešiem cilvēkiem raisās! Un ne tikai par rokdarbiem... pozitīvisma deva garantēta!
 
Bet saulainā brīvdienā debesis ir zilas, lielisks garastāvoklis un vēl brīvs laiks, ļoti iedvesmojošs savienojums manas šalles fotosesijai. Tās pašas šalles, kuru rudens pusē šeit tamborēju. Galarezultāts izdevies brīnišķīgs, un šīs krāsas pavasarim ļoti piestāv!
 
Un atkal tajā kārdinošajā rokdarbu veikalā iegriezos, precīzāk pat divos, šoreiz arī otrs bija atvērts. Mazāk ir vairāk, kā man patīk šī doma, tādēļ no visa milzīgā un kārdinošā piedāvājuma manu koferi šoreiz papildināja vien divas mazas un izcili mīkstas alpakas ficītes, ar lielu metrāžu un spilgti sarkanā krāsā. Uzreiz iedomājos par mājās esošo sarkanās kidmohēras ficīti, būs lieliska kombinācija kādai gaisīgai šallītei. Šajās bildēs šķiet nav iekļuvušas neskaitāmās kokvilnas fices, veikalā ļoti plaša kokvilnas izvēle, smalka un merserizēta mazās ficītēs, kā arī dažādu krāsu lielās fices, cena kokvilnai arī ok, bet manos krājumos kokvilnas tomēr gana.
Un mājās pa to laiku arī pavasaris, gluži mans mīļākais gadalaiks tas nav, jo pavasara alerģija dažbrīd ir pat ļoti kaitinoša, bet iedvesmas gan man netrūkst. Spēlējos ar uztamborētajiem kvadrātiņiem, domāju par to savienošanu, tādēļ atkal esmu izārdījusi dažas nogurušas šalles, iztaisnojusi izārdīto dziju, lai izmantotu to vēlreiz, šo raibo kvadrātiņu satamborēšanai. Galarezultātā būs izlietoti visi zeķu dzijas atlikumi, atbrīvojusies viena kamolu kaste un arī daļa no šaļļu atvilknes,  un tad man būs jauns košs pleds. Tāda kā simboliska pavasara tīrīšana rokdarbu krājumos.Lai iedvesmojoša nākamā pavasara nedēļa!

1 komentārs:

Alise teica...

Drosmiga un skaista salle! un tas krasas!, tavs blogs un rokdarbi ir viena krasu eksplozija!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...