svētdiena, 2017. gada 12. februāris

2017 un 17 pāri zeķes

Iepriekš neiedomājos, ka es varētu apņemties uzadīt šogad 17 pārus zeķes... bet nu tas ir noticis, izaicinājums ir pieņemts, 2017-tajā 17 pāri, izklausās ļoti jauki un saderīgi. Sīkāka informācija, linki uz blogiem, bildītes ar daudz, daudz zeķēm... acu pakārdināšanai un iedvesmai šeit:

17-socken-macht-wer-mit


Patiesībā tas jau nav daudz, apmēram divi zeķu pāri mēnesī, ja atmet vasaras karstos mēnešus, jo tad jau darboties ar vilnas dziju un adīt zeķes nudien nebūs iedvesmas. Pašiverējos pa savu dārgumu kasti, super, man pat īpaši dziju pirkt nevajag, no krājumiem vien sanāks un atkal sakrāsies ficīšu atlikumi, mazi raibi kamolīši kādai noskatītai zeķu dzijas segai, vai pledam vismaz. Es jau labi saprotu, ja pašlaik nezeķotos, tad šāds izaicinājums būtu neiespējamā misija. Man patīk adīt zeķes, krāsainas zeķes, tā pa vienkāršo adīt, bez sarežģītiem musturiem un konstrukcijām, galvenais procesā ir krāsu spēles, lai zeķes pieguļ kājai, lai nav pārāk biezas.
 
Sāksim no sākuma, no iepriekšējās blogziņas nav īsti saprotams, kurš tieši ir šī gada gatavais pāris, tad nu vēlreiz 2017/1, 2017/2, 2017/3 vienā bildē šoreiz, šie trīs pāri uzadīti janvāra mēnesī:


2017/4 gatavs
Šī gada ceturtais pāris, musturs no zeķu Verenas, dzija manā kastē tematiski ļoti līdzīgā krāsu kombinācijā kā žurnālā, galarezultāts foršs, pieguļošs, zeķes gana garas valnīšu daļā, krāsas drīzāk unisex, izmērs apmēram 39... 40, valdziņi 16*4, zeķu adatas Nr. 22017/5 vēl procesā (uzadīta tikai viena zeķe)
 
 
Tomēr šonedēļ devos uz dziju veikalu pēc kāda dzeltenā kamolīša, bēdīgi joprojām ar dzelteno krāsu mūsu veikalos, saules trūkums jūtams arī tur, neko raibi miksētu neatradu, vien pa kādai dzeltenai stīdziņai, tas man šoreiz nederēja, tādēļ piemeklēju pēc sastāva un rupjuma vienkārši vienu dzeltenu (tādā Lieldienu cālīšu dzeltenumā) ficīti (50g, 200 m, 70% vilna, 30% dralons), cena ap 2 eur. Miksēju ar zeķu dziju, arī tādās tradicionālās Lieldienu krāsās, sīpolu mizu brūni raibais un daži bāli zaļi asniņi. Šo dzijas ficīti gan pirku sen, no tās viens cimdu pāris uztapis, tagad atlikušo kombinācijā ar koši dzelteno, vienā zeķu pārī izadīšu. Īsti laikā jau būtu tuvāk Lieldienām šīs zeķes adīt, bet man tik ļoti gribas par saules dzelteno priecāties, un pēdējo auksto, bet tik saulaino dienu (žēl, ka darba dienu) iedvesmota, adu šeit un tagad. Esmu uz zeķu viļņa!
 

Lai saulaina nākamā nedēļa!

6 komentāri:

Julimond teica...

Wow, so viele Socken schon fertig. Und so schön farbenfroh.
Du hast bei Andrea deutsch geschrieben, darum mache ich das jetzt hier auch.

liebe Grüße
Iris, die erst das zweite Paar angefangen hat.

RitaGri teica...

Protams, ka Tev taps 17 pāri! Un ja būs vairāk, vēl jaukāk!
Patīk ļoti Tavas košās zeķes!

Andrea Karminrot teica...

Schöne Farben suchst du dir aus.
Schon 5 Paar... Ich bin beeindruckt.
Liebe Grüße
Andrea

ceita teica...

Paldies par komentāriem! Zeķu maratons turpinās! Un kad tad vēl adīt, ja ne tagad, kad auksts un vēl diezgan tumšs...

Jennifer Hays teica...

Your socks are beautiful, Ceita. I'm so impressed by people who can knit actual wearable garments. Thank you for joining in with my link party. :)

Bekki teica...

What a riot of colour! Your socks are beautiful and look so cosy :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...