otrdiena, 2015. gada 1. septembris

Sveiciens septembrī!

Vienas ficītes projekti, un tā visa ir zeķu dzija! Zeķu pāri iesākti, viena šalle fināla taisnē, otra iesākta... košas krāsas šajā lietainajā pirmā septembra dienā ir pavisam ok, paskaties uz tām, uzadi katram projektam kādu košu rindiņu un garastāvoklis jau atkal uzlabojies! Kaut gan garastāvoklis šodien tāpat tāds īpašs un pacilāts, man noteikti, skolnieku mammai... par spīti lietum, tradicionālais rīta gājiens uz tirgu pēc ziediem, tad uz skolas svinīgo pasākumu, vēl pēc tam uz grāmatnīcu, rinda! kāds pārsteigums, protams, tad vēl veikalā pēc kūkas.... kā jau kuro gadu pirmajā septembrī... tagad vakarpusē mierīgi varēšu kādu rindiņu arī uzadīt.
Pēdējā augusta dienā neviļus pamodos pavisam agri, pirmdiena, darba nedēļas pirmā diena ... varētu vēl mazliet pagulēt, bet tik fantastisks saullēkts no mana septītā stāva loga bija redzams... kādas krāsas!!! Krāsainā izrāde gan ilga tikai dažas minūtes, tad krāsas strauji kļuva bālākas, tik brīnišķīgs nedēļas sākums!


Un īpašs sveiciens visiem pirmajā skolas dienā!

3 komentāri:

RitaGri teica...

Skaistus pušķus saņēma tavu bērnu skolotājas!
Te vakardienas rīts bija miglā tīts(nu kā pantiņā sanāca).

Evija Šmite-Kasparsone teica...

Tev kā vienmēr izcili skaisti krāsu salikumi it visā ;) Nespēju par to beigt priecāties.

Agnese Steinberga teica...

Saullēkts - neaprakstāms skaistums, īsts mkslas darbs, ko tikai daba spēj darīt!!! Man savukārt šovasar gadījās vērot tik skaistus mākoņus, kādus nekad mūžā vēl nebiju redzējusi - kā putna spalvas... pāva spalvas ... tuvojās negaiss, steidzos novākt mantas, kas varētu salīt, un ieraudzīju to dievīgo skaistumu, bet fotoaparāts tak palika istabā. Diemžēl nesanāca iemūžināt un droši vien, ka neizdotos to skaistumu fiksēt... bet bija tik ļoti, ļoti,ļoti skaists skats!!!!!
Un Tavi rokudarbi kā M.Freimaņa dziesmas nosaukums - "Dzīve kā košums"! :))))))))))))))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...