sestdiena, 2014. gada 16. augusts

Iedvesmas meklējumos

Apzināta izvēle - pavadīt šo brīvdienu Rīgas svētku sajūtās, mērķtiecīgi iepriekš izstudējot svētku programmu un saplānojot galvenās pieturvietas, šogad izvairoties no lielās burzmas un pilnībā ļaujoties savai sirdsbalsij, rezultātā - laimīgi pavadīta diena, iedomāties vēlēšanās un tās piepildīt, smieties bez iemesla, ļoti krāsaina un koša diena, maksimāls iedvesmas ceļojums pēc laimes.
 
Tātad, pamosties ar prieku jaunas dienas sākumam, rīta (patiesībā pusdienu) kafija mīļākajā Vecrīgas kafejnīcā, tad apgleznoto gliemežu parāde pie RTU ēkas, nākamā pietura ARTAPESTRY3 (starptautiska gobelēnu mākslas izstāde Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā), tad atkal tase lielas baltas kafijas tuvākajā kafejnīcā, slēpjoties no lietus mākoņa, tālāk Dabas muzejā gladiolu izstāde, pastaiga Vērmaņdārzā un prieks, veroties pulkstenī, urā, paspēsim šodien tikt arī līdz Iļģuciema kultūras centram, lai apskatītu starptautisko tekstilmozaīkas izstādi. Noguruši un laimīgi esam atgriezušies mājās, salūts gan šogad izpaliek, nav spēka vairs tam, bet vakara noskaņā paralēli jaukām sarunām draugu lokā, daloties iespaidos par šodien piedzīvoto, vēl un vēl pāršķirstu iedvesmas grāmatu - Elita. Prieks no A līdz Z. Iesaku, iedvesma garantēta.
 
Un tagad bildes:

 
 


 
Lai iedvesmas pilna rītdiena, svētki  turpinās!

3 komentāri:

RitaGri teica...

Cik krāsaina Tev bijusi diena!
Šķiet, ka mans pelēkais gliemezis(maijā fotografējos Doma laukumā) ir palicis arī pelēks. Protams, ja tādi nav bijuši vairāki.
Paldies par ieskatu visās izstādēs!

Inese teica...

viena kolosāla diena Tev bijusi!!!
Paldies par skaistumu bildēs :)

Alise teica...

Kolosāli svētki!
Atbrauc vēl 30. uz Liepājas Modes Svētkiem!
Tagad meklēšu Elitas grāmatu, ko nopirkt!
Apbrīnojamas tās tekstīlmozaīkas lietas! Tā tēma kādreiz pārņems arī mani...vecumdienās. Patriz visu nevar paspēt.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...