svētdiena, 2012. gada 26. februāris

Tamborēta Noro jaka

Pateicoties pagājušās sestdienas aicinājumam koptamborēt, esmu ļoti īsā laikā (sestdiena un nedēļas darba dienu vakari) tikusi pie jaunas un skaistas jakas. Bija nepieciešams apmēram 500g divu krāsu Noro Flower Bed, tamboradata Nr.4. Visi  dzijas galiņi ietamborēti, ar adatu ielocīju vien pašus pēdējos. Esmu ļoti apmierināta ar galarezultātu.Mazliet palauzīju galvu, kā gatavās detaļas sadabūt kopā, mēģināju sašūt, bet īsti apmierināta nebiju, tad mēģināju satamborēt no kreisās puses, atkal nepatika, beigās ideju smēlos no vienas zēnu jakas vīlēm, tā bija sašūta ar tādām vīlēm, it kā radot  kreisās puses efektu. Satamborēju jakas detaļas no labās puses, ar parastajiem stabiņiem bez apmetuma, veidojas dekoratīva reljefa vīle, neparastai jakai neparastas vīles...Apdarei aptamborēju jakas apkakles maliņas, apakšējo malu un piedurkņu galus ar dekoratīvajiem mezgliņiem. 
Pirms kāda laika biju iegādājusies lieliskus aksesuārus- dažus Knit Pro Shawl Pin, šis pieskaņotās krāsas nieciņš būs lielisks manas jakas aizdarei. Varbūt vēlāk izdosies atrast piemērotas pogas, tās varēsu piešūt jebkurā laikā.
Tamborēta jaka, modelis Nr.13 no žurnāla Mazā Diana speciālizlaidums Nr.2/2012 (krievu valodā), starp citu, vēl atrodams Narvesen kiosku plauktos. Es tamborēju modeļa lielāko izmēru, pārsvarā tamborēju pēc apraksta, izņemot piedurknes (tamborējot no augšas, veicu vienmērīgus noraukumus), no sevis pievienoju apdares mezgliņus un izdomāju neparastās vīles.


Mans tamborējums dienasgaismā:


Krāsainu un radošu nākamo nedēļu!

12 comments:

Biene teica...

Piedod, bet šitādi ātrumi!Tu guli arī?Es pat kompjūterā ieskatījos pagājšreiz, kad Tu tikkai iesāki,mbet te jau gatava!Man patīk esošā aizdare!Kā dzija uz tausti?Ļoti jauks darbs!

Alise teica...

man patīk! Es gan uztamborētu jostu...

ceita teica...

Paldies!

Jā, ātri uztamborējās, bet musturs viegls un tamborēšanas process pats par sevi ir ātrāks nekā adīšanas. Gulēt eju pēc desmitiem, ja vien neiekrītu kādā interneta caurumā. Tamborējums ir mīksts, jo piemeklēju īsto tamboradatu Nr.4, ar nākamo mājās esošo Nr.4,5 sanāca šim musturam pārāk vaļīgi, kaut gan, ja tamborētu vairāk ar stabiņiem bez apmetuma, tad es izvēlētos Nr.4,5 vai pat Nr.5.

Inga teica...

ļoti skaista jaka! Un krāsas! Tagad jāvelk mugurā un jāpriecē savas un citu acis! :)))

ceita teica...

Inga, paldies! Jā, jā, jāvelk mugurā, protams!

Crissi teica...

Wunderschön! beautiful!
♥Crissi♥

Linda teica...

Skaista jaka! Un labs paraugs tamborēšanai ar Noro!

silis teica...

redzēju pirms pāris dienām lielveikalā - pa foršo!!!

ceita teica...

Paldies! Ļoti mīļa jaka, kā reiz šādam laikam piemērota, lieliska, nav ne karsti, ne auksti, viegla, dzija ir fantastiska, katra iztērētā lata vērta. Noro mēs atpazīstam, vai ne?!!!

Unknown teica...

Preciosa chaqueta, gran creatividad, gracias por compartir. Un abrazo en la distancia desde Venezuela.

ceita teica...

Gracias por el comentario!
Saludo del Letón, Riga!

Unknown teica...

Would you please provide width, length, stitches used for the top and the sleeves?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...