svētdiena, 2011. gada 6. marts

Rozā pīņu spilvena process

Pāršķirstīju vēlreiz 1994. gada Verenas, tik skaisti tajās pīņu raksti, izvēlējos un sakombinēju spilvenam musturus no diviem modeļiem, lūk, top adījums:

Šoreiz uzmetu 102 valdziņus, adāmadatas Nr.4. Uzadītais gabals ar pīnēm ir divu vakaru darbs, pīnes un bumbulīšus adīt ir tik aizraujoši, biju jau to aizmirsusi....


Spilvenus noformēšu vēlāk, visus reizē.  Adījums ir ļoti elastīgs, tādēļ ir svarīgi izvēlēties pareizo spilvena lielumu, jeb otrādi, pareizo valdziņu skaitu, lai adītais pārvalks būtu sākumā spilvenam uzstiepts, jo lietošanas laikā adījums pastiepjas un var gadīties, ka spilvens paliek it kā par "mazu", respektīvi, adījums izstiepjas un vairs nepieguļ spilvenam. Tad es mainu spilvenus vietām, mazākais atbrīvojas, bet adījumu pārlieku uz lielāku spilvenu. To izdarīt ir viegli, jo manu adīto spilvenu abas puses kopā ir tikai satamborētas, atārdu tamborējuma kārtu, ja ir nepieciešams- adījumu izmazgāju, nomainu spilvenus un atkal abas puses satamborēju kopā.


4 komentāri:

Inese teica...

ārkārtīgi skaisti pīņu raksti!!! Īpaši vidējā pīnīte - šitādu variāciju nebiju redzējusi...
Es gan to vidējo laikam liktu pamīšus - t.i., kā šaha galdiņam

ceita teica...

Inese!
Es vairākus vakarus domāju, kādas pīnes un kā sakombinēt, šoreiz uzvarēja tās ar bumbulīšiem, asociējas man ar pumpuriem, kuri tūlīt uzziedēs, bet vidējā man iepatikās tādēļ, ka tā ir tāda neredzēta, kaut gan vijums tai uz pretējo pusi kā pārējām.
Daži vecie, jau krietni apbružātie, adījumu žurnāli ir lieliski ar saviem musturiem!
To vidējo pīni nemaz tik viegli nav adīt, visu laiku jāuzmana rindiņas, lai nesajūk visi krustojumi.

Agnese teica...

Cik skaisti!!! Un tā vidējā pīne-nu WOU-tiešām neredzēta! bet nu vispār dikti smuki viss kopā:)

ceita teica...

Agnese! Paldies!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...